نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه
مجلس و دولت با تلاش مضاعف مشکلات اقتصادی مردم را برطرف نمایند
سید مهدی قریشی افزود: لازمه قاطعیت نمایندگان مجلس در وضع قوانین و نظارت محکم بر اجرای آن، پرخاشگری و داد و بیداد نیست بلکه بهترین روش طرح مباحث با روش‌های عقلایی و منطقی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ، اهم بیانات حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در برنامه میعادگاه آدینه ۲۰ تیرماه گفت: نمایندگان مجلس در عین قاطعیت و اقتدار آداب اسلامی و اجتماعی را رعایت کنند.

امام جمعه ارومیه اظهار داشت: مجلس و دولت باید تلاش کنند مشکلات معیشتی بوجود آمده بوسیله تحریم‌ها و ویروس کرونا به مردم را با برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح حل کرده و با کار جهادی بتوانند مشکلات را برطرف کنند چرا که تمام خواسته‌های مردم از دولت و مجلس رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم با تمام وجود است.

وی گفت: لازمه قاطعیت نمایندگان مجلس در وضع قوانین و نظارت محکم بر اجرای آن، پرخاشگری و داد و بیداد نیست بلکه بهترین روش طرح مباحث با روش‌های عقلایی و منطقی است.

رعایت ادب در رفتار نمایندگان لازم و ضروری بوده و باید نمایندگان مجلس در عین قاطعیت و اقتدار آداب اسلامی و اجتماعی را رعایت کنند.

سید مهدی قریشی افزود: براساس صریح بیانات امام خمینی (ره) نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید عصاره فضائل مردم باشد به همین جهت نمایندگان باید عصاره تقوا، معنویت و اخلاق مردم باشند فلذا نمایندگان در رفتار و گفتار خود ادب و اخلاق را رعایت کرده تا الگوی مردم و جوانان باشند.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح نمود: بهترین ارث والدین برای فرزندانش ادب است چرا که ادب ماندگار است و مال دنیا فنا شدنی فلذا نمایندگان مجلس باید توجه کنند که نوع سخنرانی و روش و منش آن‌ها الگو و سرمشق مردم و جوانان است.

انتهای پیام

فهرست