نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی
مجموعه رهروان امر به معروف باید به عنوان بازوی اجرایی ستاد احیای امر به معروف ایفای نقش کنند
سید مهدی قریشی تصریح نمود: رهروان باید به عنوان بازوی اجرایی ستاد احیا ایفای نقش کنند چرا که تجارب بسیاری در فعالیت های فرهنگی داشته و افراد انگیزه مندی در آن حضور دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی  ؛ پیش از ظهر دیروز ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی با همراهی حجت الاسلام دلریش دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در محل دفتر مجموعه مردم نهاد رهروان امر به معروف و نهی از منکر حضور یافته و ضمن تجلیل از عملکرد مجموعه گفت: اعضای مجموعه رهروان امر به معروف و نهی از منکر با درد دین و برای انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر دور یکدیگر جمع شده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: بسیاری از مسائلی که به خاطر کم بودن نیروی کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر توسط ستاد احیا امکان اجرایی شدن ندارد می تواند توسط مجموعه رهروان انجام پذیرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بر ضرورت همکاری مجموعه رهروان امر به معروف و نهی از منکر با ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد و گفت: رهروان باید به عنوان بازوی اجرایی ستاد احیا ایفای نقش کنند چرا که تجارب بسیاری در فعالیت های فرهنگی داشته و افراد انگیزه مندی در آن حضور دارند.

امام جمعه ارومیه در پایان اظهار داشت: ارتباط ستاد با رهروان باید بیشتر شود چرا که ظرفیت رهروان ظرفیت بسیار بالایی است.

مجموعه رهروان امر به معروف باید به عنوان بازوی اجرایی ستاد احیای امر به معروف ایفای نقش کنند.

انتهای پیام

 

 

 

فهرست