شناسه خبر: 5559

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=5559

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی
مدارس کانکسی تا سال آینده در سلماس برچیده می شوند
مهین منافی اظهار داشت: با پیگیریهای شورای آموزش و پرورش استان در سالهای اخیر گامهای مثبت و مهمی در راستای جذب اعتبارات به ویژه در مناطق مرزی و روستایی و نیز از طریق خیران انجام شده است که انتظار می رود برای استان مثمر و مفید واقع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،به نقل از روابط عمومی آموزش پرورش آذربایجان غربی ، مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اظهار داشت: سال آینده هیچ مدرسه کانکسی در استان نخواهیم داشت و طی برنامه ریزی های لازم و تخصیص اعتبار طرح های نیمه تمام مدرسه سازی روستایی و شهری در اولویت کاری قرار خواهند گرفت.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با تاکید بر موضوع کمبود کلاسهای درس در این استان نیاز کنونی را ۶ هزار کلاس بیان کرد و گفت: برای دستیابی به میانگین کشوری که ۵٫۱۸ متر به ازای هر دانش آموز است هنور فاصله وجود دارد.

مهین منافی بیان کرد: با پیگیریهای شورای آموزش و پرورش استان در سالهای اخیر گامهای مثبت و مهمی در راستای جذب اعتبارات به ویژه در مناطق مرزی و روستایی و نیز از طریق خیران انجام شده است که انتظار می رود برای استان مثمر و مفید واقع شود.

منافی ادامه داد: در این زمینه از تمام توان این مجموعه و از ظرفیت خیرین آموزشی نیز استفاده می شود تا کودکی از تحصیل باز نماند.

انتهای پیام

فهرست