معاون فرهنگی و امور اجتماعی و تعدادی از روحانیون و مدرسین ارومیه
مدرسین علوم دینی به مناسبت روز پرستار از کادر درمانی مرکز بهداشت ارومیه تجلیل نمودند
حجت الاسلام اسماعیلی اظهار داشت: کار شما عزیزان یک کار جهادی بزرگ است و تمام مردم ایران عزیز  باید با عمل به دستورالعملهای بهداشتی از همه گیری این بیماری جلوگیری نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ بمناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار معاون فرهنگی و امور اجتماعی و تعدادی از روحانیون و مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت ارومیه از کادر مرکز بهداشت و درمان شماره ۶ ارومیه و آزمایشگاه مرکزی شماره ۲ کرونای ارومیه تجلیل نمودند.

مراسم مذکور در روز یکشنبه  مورخه ۳۰/۰۹/۱۳۹۹ با هدف (( ادای احترام به مقام پرستار )) با حضور حجت الاسلام اسماعیلی معاون فرهنگی و امور اجتماعی و تعدادی از روحانیون و مدرسین مدارس علوم دینی اهل سنت ارومیه در محل مرکز بهداشت شماره ۶ ارومیه و آزمایشگاه شماره ۲ کرونای ارومیه  در شهرستان ارومیه برگزار گردید.

در این دیدار ، ضمن حضور در محل کار کادر بهداشتی ، با تقدیم گل و هدیه به فعالین این مرکز اعم از پزشک ،پرستار تجلیل بعمل آمد.

حجت الاسلام اسماعیلی ضمن ابلاغ سلام نماینده محترم ولی فقیه در استان به حاضرین و تبریک ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار در خصوص زحمات کادر درمان و بهداشتی در ایام بیماری کرونا قدردانی نموده و اظهار داشت: که کار شما عزیزان یک کار جهادی بزرگ است و تمام مردم ایران عزیز  باید با عمل به دستورالعملهای بهداشتی از همه گیری این بیماری جلوگیری نمایند.

در ادامه این دیدار آقای دکتر بنی آدم رئیس مرکز ، ضمن تشکر از حضور روحانیون اهل سنت و تشیع در این کار پسندیده ، از زحمات ارزنده ی کادر بهداشت و درمان در این ایام ، و علی الخصوص از همکاران خود که در انجام وظایف با تمام قوت و قدرت مشغول به کار  هستند قدردانی نمود.

در پایان علماء و حاضرین با رعایت دستورالعملهای بهداشتی از بخشهای مختلف این مرکز و آزمایشگاه های مرتبط جهت آشنایی حضور یافتند.

انتهای پیام

 

 

فهرست