مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی به پویش ملی «ایران همدل» پیوست
عزیز سهندی از نیکوکاران و خیران در استان دعوت کرد با پیوستن به این پویش، قدمی برای کاهش آلام نیازمندان برداشته شود و همچنین معاونان و روسای کمیته امداد آذربایجان‌غربی نیز در راستای کمک به محرومان و نیازمندان استان، به پویش ملی «ایران همدل» پیوستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، به نقل از سایت کمیته امداد، در پی پیوستن رئیس کمیته امداد به پویش «ایران همدل» و دعوت از مدیران ارشد امداد برای پیوستن به این پویش، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی نیز به پویش مورد نظر پیوست.

همچنین معاونان و روسای کمیته امداد آذربایجان‌غربی نیز در راستای کمک به محرومان و نیازمندان استان، به پویش ملی «ایران همدل» پیوستند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی از نیکوکاران و خیران در استان دعوت کرد با پیوستن به این پویش، قدمی برای کاهش آلام نیازمندان برداشته شود

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت نیمه شعبانِ امسال و با اشاره به مشکلاتی که به خاطر شیوع ویروس منحوس کرونا برای برخی اقشار مردم پیش آمده، فرمودند: «ماه رمضان، ماه انفاق و ایثار و کمک به مستمندان است؛ چه خوب است که یک رزمایش گسترده‌ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا که این اگر اتّفاق بیفتد، خاطره‌ی خوشی را از امسال، در ذهن‌ها خواهد گذاشت.

هدف از این پویش، فراگیر شدن مفهوم مواسات در جامعه‌ی اسلامی بوده و  در بیانات رهبر انقلاب اسلامی، مواسات یعنی «همراهی کردن و کمک کردن به برادر مؤمن در همه‌ی امور؛ انسان وظیفه بداند؛ کمک فکری، کمک مالی، کمک جسمانی، کمک آبروئی» و «یعنی هیچ خانواده‌ای از خانواده‌های مسلمان و هم‌میهن و محروم را با دردها و محرومیت‌ها و مشکلات خود تنها نگذاشتن؛ به سراغ آنها رفتن و دست کمک‌رسانی به سوی آنها دراز کردن» است.

گفتنی است کمیته امداد آذربایجان‌غربی از ابتدای شیوع ویروس کرونا، در این استان با پویش‌های مختلفی که سعی دررسیدگپی به اقشار آسیب پذیر راه‌اندازی شده بود همراهی کرده و کمک‌های چشمگیری در این راستا جمع‌آوری و در میان نیازمندان توزیع‌ نموده است.

انتهای پیام

فهرست