مرکز اسلامی آذربایجان غربی
مدیر و معاون فرهنگی و امور اجتماعی مرکز اسلامی  مسجد روستای هاشم آباد بازدید کردند
حجت الاسلام فعال آذر ضمن قدردانی از تلاشهای انجام شده توسط امام جمعه روستا در خصوص نحوه اقامه نماز در ایام کرونا  و رعایت پروتکلهای بهداشتی را از ماموستا آویشی خواستار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، بازدید از مسجد روستای هاشم آباد واقع در بخش سیلوانه ارومیه با حضور مدیر و معاون فرهنگی و امور اجتماعی مرکز اسلامی استان در ۳ شهریور ماه ۱۴۰۰ با هدف بازدید از مسجد و دیدار با روحانی این روستا صورت پذیرفت.

حجت الاسلام فعال آذر در طی این بازدید ، ضمن قدردانی از تلاشهای انجام شده توسط امام جمعه روستا  ، در خصوص نحوه اقامه نماز در ایام کرونا  و … مباحثی را مطرح نمودند.

وی در ادامه در خصوص ارتباط و تعامل هر چه بیشتر با مردم و مسئولین محلی تاکید نمود .

در ادامه این دیدار ماموستا محمد سلیم آوشی در خصوص نحوه تعامل با مردم و برگزاری مراسمات در این ایام طی گزارشی کوتاه مطالبی را بیان و در خصوص از دست دادن چندین نفر از اهالی روستا به دلیل ابتلا به بیماری کرونا خبر دادند.

در پایان این دیدار مدیر مرکز اسلامی استان و هیئت همراه با حضور در منزل امام جمعه و جماعت این روستا از زحمات ایشان و خانواده شان در راستای تبلیغ دین تجلیل بعمل آوردند.

یاد آور می شود ماموستا آویشی نیز یک جلد از ترجمه کتاب علوم حدیث مرحوم ماموستا بیضاوی که توسط ایشان به چاپ رسیده بود به حاضرین اهداء نمودند.

انتهای پیام

 

فهرست