امام جمعه اهل‌سنت ارومیه
مراجع عظام تقلید و رهبر معظم انقلاب توهین به مقدسات اهل‌سنت را حرام می دانند
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: متاسفانه اخیرا به مقدسات اهل‌سنت توهین شده که محکوم می‌شود چون زمانی که به خطبه‌های مراجع عظام تقلید و به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی نگاه می‌کنیم، همه آنها توهین به مقدسات اهل‌سنت را حرام اعلام کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، ماموستا مامد کلشی نژاد، امام جمعه اهل‌سنت ارومیه طی گفتگو با رابط خبری اظهار داشت: مراجع عظام تقلید و رهبر معظم انقلاب توهین به مقدسات اهل‌سنت را حرام می دانند.

امام جمعه اهل‌سنت ارومیه گفت: متاسفانه اخیرا به مقدسات اهل‌سنت توهین شده که محکوم می‌شود چون زمانی که به خطبه‌های مراجع عظام تقلید و به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی نگاه می‌کنیم، همه آنها توهین به مقدسات اهل‌سنت را حرام اعلام کرده‌اند.

وی در ادامه با ابراز تاسف از اینکه اخیرا در روز عاشورا افرادی هتاک در منطقه جوادیه تهران از سیره و نهضت و اهداف امام حسین(ع) دور شده‌اند بیان کرد: متاسفانه اخیرا به مقدسات اهل‌سنت توهین شده که محکوم می‌شود چون زمانی که به خطبه‌های مراجع عظام تقلید و به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی نگاه می‌کنیم، همه آنها توهین به مقدسات اهل‌سنت را حرام اعلام کرده‌اند.
ماموستا کلشی‌نژاد اظهار داشت: بی‌تردید افرادی که این کارها را انجام می‌دهند شیعه نیستند بلکه افراد گمراهی هستند چون اگر پایبند به فرمان مراجع عظام تقلید بودند این مسئله را حرام می‌دانستند.
وی اظهار داشت: همچنین بی‌شک چنین شعارهای احمقانه‌ای با توهین به اهل سنت و همچنین با اختلاف افکنی بین شیعه و سنی توسط عده‌ای از شیعیان انگلیسی سر دادە می‌شود.

انتهای پیام

 

فهرست