ائمه جمعه وشوراهای روحانیت اهل سنت استان آذربایجان غربی
 مردم ایران اسلامی در پاسداشتِ ارزشها و رویدادهای ملی از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند
بی شک این انتخابات و نتایج آن، آزمونی بزرگ برای ملت تاریخ ساز و حماسه ساز ایران و نیز منتخبین و مسئولین آینده کشور خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، پیام تشکر و قدردانی ائمه جمعه ، شوراهای روحانیت روحانیت اهل سنت استان آذربایجانغربی از مردم، به خاطر حضور و مشارکت موثر در انتخابات؛ متن‌ پیام‌ به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز

انتخابات روز ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ و شرکت اقشار مختلف مردم در این عرصه، بار دیگر ثابت کرد که ملت بزرگ ایران علیرغم مشکلات و کمبودها با امید به آینده ای بهتر و اعتلای ایران اسلامی، سرنوشت خود را از طریق انتخابات و صندوق رای تعیین نمود و در پاسداشتِ ارزشها و رویدادهای ملی از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزد. بی شک این انتخابات و نتایج آن، آزمونی بزرگ برای ملت تاریخ ساز و حماسه ساز ایران و نیز منتخبین و مسئولین آینده کشور خواهد بود.

ائمه جمعه و شوراهای روحانیت استان آذربایجان غربی ضمن تشکر و قدردانی از عموم مردم بویژه روحانیت معزز واساتید ، به خاطر فعالیت گسترده و حضور در این عرصه سرنوشت ساز، این انتخاب بزرگ را به عموم هموطنان مسئولیت پذیر و زمان شناس و نیز رئیس جمهور منتخب و شوراهای اسلامی منتخب شهر و روستا تبریک و تهنیت عرض می نماید. امید است به مصداق آیه شریفه “والذین هم لاماناتهم و عهدهم راعون” همه منتخبین عزیز از این امانت و مسئولیت سنگینی که ملت به ایشان سپرده است با نهایت صداقت و امانتداری مواظبت نموده و حق آن را به خوبی اداء نمایند. توفیقات روزافزون همه منتخبین گرانقدر در خدمت به دین و دنیای این ملت بزرگ را از خدای قادر و متعال مسئلت می دارد.

ائمه جمعه وشوراهای روحانیت اهل سنت استان آذربایجان غربی

انتهای پیام

فهرست