نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
مردم قدردان‌تلاش های نیروهای انتظامی در برقراری نظم و امنیت هستند
حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی اظهار داشت: مردم به نیروهای مسلح خود اعتماد کامل دارند که این مساله سرمایه بسیار بزرگی برای ناجا محسوب میشود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با همراهی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان از مرکز عملیات و کنترل فرماندهی  انتظامی استان مرکز تجمیع ۱۱۰ و پایش میدانی نیروهای مستقر در سطح شهر و قدردانی از تلاش های شبانه روزی ناجا و پلیس راهور در کنترل تردد ها در ایام محدودیت های کرونایی بازدید شبانه کردند.

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در این‌بازدید ، ضمن ابراز رضایت از عملکرد  ناجا در ایام محدودیت های کرونایی از تلاش های  انجام گرفته تشکر و قدردانی کرد .

نماینده ولی فقیه در استان افزود : مردم قدردان‌تلاش های نیروهای انتظامی در برقراری نظم و امنیت هستند و به نیروهای مسلح خود اعتماد کامل دارند که این مساله سرمایه بسیار بزرگی برای ناجا محسوب میشود .

وی ابراز امیدواری کرد با رعایت بیشتر مردم  و تبعیت از قوانین و محدودیت های کرونایی  شاهد ریشه کن شدن این بیماری و برگشتن وضعیت به حالت عادی باشیم.

انتهای پیام

فهرست