نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
مردم مؤمن و مسئولین جمهوری اسلامی ایران همیشه خود را در کنار کشور دوست و برادر خود، لبنان می دانند
سید مهدی قریشی افزود: یقینا انتشار  اخبار نادرست  و غیر واقع  از سوی رسانه های معاند صهیونیستی و آمریکایی در متهم کردن محور  مقاومت نمیتواند خللی در  اراده  پولادین  مردم لبنان و جبهه مقاومت ایجاد کند و دشمنان بدانند  همانند گذشته  آرزوی تضعیف و تحت فشار قرار دادن محور مقاومت را به گور خواهند برد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در پی حادثه دلخراش بندر بیروت پیام تسلیت و همدردی صادر نمود.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَهِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ  (سوره بقره آیه ۱۵۳)

حادثه دلخراش انفجار بیروت که متاسفانه موجب جان باختن و مصدومیت تعدادی  از شهروندان عزیز  لبنانی شد، موجب تألم و نگرانی فراوان  گردید

مردم مؤمن و مسئولین جمهوری اسلامی ایران همیشه خود را در کنار کشور دوست و برادر خود، لبنان می دانند و از هیچ تلاشی برای التیام آلام و مشکلات مردم و دولت لبنان فروگذار نخواهند کرد .

یقینا انتشار  اخبار نادرست  و غیر واقع  از سوی رسانه های معاند صهیونیستی و آمریکایی در متهم کردن محور  مقاومت نمیتواند خللی در  اراده  پولادین  مردم لبنان و جبهه مقاومت ایجاد کند و دشمنان بدانند  همانند گذشته  آرزوی تضعیف و تحت فشار قرار دادن محور مقاومت را به گور خواهند برد.

اینجانب به نیابت از مردم غیور استان آذربایجان غربی  ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی  با مردم  ، دولت و دیبرکل حزب الله لبنان ، از خداوند منان برای درگذشتگان این  حادثه ، رحمت واسعه الهی و برای مجروحین شفای عاجل و برای بازماندگان و مردم مقاوم لبنان، صبر و آرامش آرزو می کنم .

سید مهدی قریشی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه

انتهای پیام

فهرست