شناسه خبر: 4175

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4175

امام جمعه مهاباد
مردم نباید نسبت به انتخابات بی‌تفاوت باشند
ماموستا دکتر عبدالسلام امامی اظهار داشت: مردم به کسانیکه با سخنان خود به کم اهمیت جلوه دادن انتخابات می پردازند، توجهی نکرده و با انتخاباب فرد اصلح زمینه سعادت و رفاه مردم را هموار کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نماز جمعه این هفته شهرستان مهاباد به امامت ماموستا عبدالسلام امامی اقامه گردید.

ماموستا عبدالسلام امامی در خطبه های نماز جمعه این هفته مهاباد افزود: سرنوشت کشور در انتخابات رقم می‌خورد و بی توجهی یا بی‌تفاوتی در این عرصه حساس و خطیر، زیبنده نظام اسلامی نیست و در نهایت به ضرر مردم خواهد بود

وی ادامه داد: هر کس با هر سلیقه و گرایش انتخاباتی، نباید با بی تفاوتی، نقش تاثیرگذار خود را در این عرصه بسیار مهم را نادیده گرفته و به این مساله بی توجه باشد.

ماموستا امامی خاطر نشان کرد: مردم نباید نسبت به انتخابات پیش رو و انتخاب فرد اصلح برای امور جامعه بی‌تفاوت باشند.

امام جمعه مهاباد اظهار داشت: مردم به کسانیکه با سخنان خود به کم اهمیت جلوه دادن انتخابات می پردازند، توجهی نکرده و با انتخاباب فرد اصلح زمینه سعادت و رفاه مردم را هموار کنند.

ماموستا امامی تاکید کرد: حضور گسترده مردم  و مشارکت حداکثری، سرمایه بزرگ انقلاب اسلامی است که در عرصه داخلی و خارجی به عنوان پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می رود.

وی در ادامه در خصوص قطعی های مکرر برق و خسارت های احتمالی به جامعه نیز گفت: وزرات نیرو باید جوابگوی خسارت های وارد شده بر ماشین آلات و تجهیزات برقی مردم که بر اثر قطعی های ناگهانی و بدون اطلاع اتفاق می افتد بوده و ساز و کاری را برای جبران آن پیش بینی کند.

انتهای پیام

فهرست