شناسه خبر: 4961

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4961

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی
مسئله تبلیغات اسلامی بسیار مهم و حیاتی است
حجت الاسلام سیدمهدی قریشی اظهار داشت: مسئله تبلیغات اسلامی بسیار مهم و حیاتی است چرا که دنیا براساس و محور تبلیغات اداره شده و کشورهای مختلف برای تبلیغات مبالغ زیادی را هزینه می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، رؤسای سابق و کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بمناسبت سالگرد تأسیس این شورا  با حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی ، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی دیدارکردند.

در این دیدار ابتدا نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی اظهار داشت: امام خمینی (ره) در ابتدای انقلاب در تأسیس نهادهای انقلابی تدبیری اندیشیده اند که بعد از گذشت سال ها نهادهای تأسیس شده اثرگذاری خود را نشان داده و اهمیت آن ها روشن و مشخص می شود.

وی افزود: امام خمینی (ره) با هوشمندی و کیاست دستور تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را دادند که برکات آن تاکنون ماندگار است.

مسئله تبلیغات اسلامی بسیار مهم و حیاتی است چرا که دنیا براساس و محور تبلیغات اداره شده و کشورهای مختلف برای تبلیغات مبالغ زیادی را هزینه می کنند

امام جمعه ارومیه خاطر نشان کرد:تبلیغات سبب پیشرفت و تعالی کشورها شده و عدم وجود تبلیغات سبب افول قدرت ها در جهان می شود.

در طول مدت فعالیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فرازها و نشیب هایی اتفاق افتاده است اما در کل این نهاد در هر دوره ای وظیفه خود را بخوبی انجام داده است

سید مهدی قریشی تصریح نمود: کار و فعالیت در این نهاد نیازمند مجاهدت و تلاش شبانه روزی مخصوصاً در ایام مناسبت های خاص است که موجب استرس و فشار کاری زیادی می شود

برخی از افراد ضعف عملکرد دیگر نهادها را به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نسبت می دهند لذا انتقاد، ایراد و توهین نابجای این افراد نسبت به عملکرد این نهاد انقلابی درست نیست.

امام جمعه ارومیه در ادامه اظهار داشت: تمامی اعمال و فعالیت های انسان چون در محضر خداوند ثبت و ضبط می شود لذا هر چه در این مسیر سختی بیشتر باشد اجر و ثواب نیز بیشتر خواهد بود.

انتهای پیام

فهرست