نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه
مسئولین باید با موضع‌گیری صحیح، کینه و خشم انقلابی خود و مردم را از آمریکا و اذناب آمریکا اعلام نمایند
حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی اظهار داشت: موضع‌گیری مسئولان مخصوصاً مسئولان رده بالای کشور باید شفاف، روشن و علیه دشمنان انقلاب باشد چرا که امام خمینی (ره) در منشور انقلاب به صراحت عزت و حیات را در مبارزه با دشمن بیان کرده و اراده را اولین گام در این مسیر خوانده و گام بعدی را حرام کردن سیادت کفر و شرک جهانی مخصوصاً آمریکا بر خود بیان کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ اهم بیانات حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در برنامه میعادگاه آدینه ۲۱ آذر  ماه ۹۹ اظهار داشت:موضع‌گیری مسئولان مخصوصاً مسئولان رده بالای کشور باید شفاف، روشن و علیه دشمنان انقلاب باشد چرا که امام خمینی (ره) در منشور انقلاب به صراحت عزت و حیات را در مبارزه با دشمن بیان کرده و اراده را اولین گام در این مسیر خوانده و گام بعدی را حرام کردن سیادت کفر و شرک جهانی مخصوصاً آمریکا بر خود بیان کرده‌اند.

مسئولین باید در موضع‌گیری‌های خود کاملاً دشمن‌شناسانه و شفاف عمل کرده و با موضع‌گیری صحیح، کینه و خشم انقلابی خود و مردم را از آمریکا و اذناب آمریکا اعلام نمایند.

از مسئولین قابل قبول نیست که در موضع‌گیری‌های خود علیه دشمن ضعف نشان دهند

مقام معظم رهبری بارها در مورد تحریم‌ها به صراحت سخن گفته و در سخنرانی اخیر فرموده‌اند که در مسئله تحریم‌ها یک راه مذاکره بود که سال‌ها منتظر برجام ماندیم و آن را امتحان کردیم اما نتیجه‌ای نگرفتیم اما راه دوم غلبه بر تحریم با تکیه بر امکانات داخلی است که با عنایت الهی امکان‌پذیر است.

مسئولین باید مواعظ و بیانات مقام معظم رهبری را متوجه شده، عملیاتی کرده و در موضع‌گیری‌های خود آن را اعلام و بیان نمایند لذا این از مسئولین قابل قبول نیست که در موضع‌گیری‌های خود ضعف نشان داده و از بیانات مقام معظم رهبری حمایت نکنند.

انتهای پیام

فهرست