نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
مسئولین باید در مواجهه با مسئولیت ها مقام معظم رهبری را سرمشق خود قرار دهند
حجت الاسلام سیدمهدی قریشی اظهار داشت: کسانی که در این انتخابات رأی نیاوردند اگر واقعاً به خاطر خدا و مردم و برای افزایش مشارکت در این انتخابات شرکت کرده اند در نزد خداوند مأجور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در خطبه های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته ارومیه اظهار داشت: بعد از اعلام نتایج باید همه از نتایج تمکین کرده و باید دوستی و برادری بین نامزدها حاکم شود.

امام جمعه ارومیه خاطر نشان کرد: هرکس رأی بیشتری در انتخابات ریاست جمهوری بیاورد رئیس جمهور همه مردم است و هرکس در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا رأی بیشتری آورد نماینده همه مردم شهر و روستا است.

وی تصریح نمود: کسانی که در این انتخابات رأی نیاوردند اگر واقعاً به خاطر خدا و مردم و برای افزایش مشارکت در این انتخابات شرکت کرده اند در نزد خداوند مأجور است.

وی افزود: کسانی که در این انتخابات رأی آوردند باید این انتخاب را لطف خداوند بدانند و بیش از اندازه شادی و خوشحالی نکنند چرا که مسئولیت بیشتر، شادی زیادی ندارد.

سید مهدی قریشی اظهار داشت: وقتی مقام معظم رهبری در مجلس خبرگان به عنوان رهبر انتخاب شدند از این مسئله ناراحت شدند اما وقتی مسئولیت به عهده ایشان قرار گرفت با قدرت وارد میدان شده و به وظیفه خود عمل کردند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در ادامه بیان کرد: لذا مسئولین باید در مواجهه با مسئولیت ها مقام معظم رهبری را سرمشق و الگوی خود قرار دهند.

شادی بیش از اندازه بعد از پیروزی در انتخابات توهین به مردم است لذا افراد و طرفداران کسانی که در انتخابات پیروز می شوند از شادی بیش از اندازه پرهیز کنند.

انتهای پیام

فهرست