شناسه خبر: 3829

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=3829

امام جمعه مهاباد
معلمان الگوی فداکاری برای جامعه هستند
ماموستا دکتر عبدالسلام امامی اظهار داشت: بیشترین فداکاری که یک قشر به زیرمجموعه خود کرده، معلمان هستند زیرا در هر شرایط سخت و طاقت فرسا، آموزش را به دانش آموزان متوقف نکردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ ماموستا عبدالسلام امامی در جلسه گرامیداشت روز معلم در مهاباد افزود: بیشترین فداکاری که یک قشر به زیرمجموعه خود کرده، معلمان هستند زیرا در هر شرایط سخت و طاقت فرسا، آموزش را به دانش آموزان متوقف نکردند.

امام جمعه مهاباد گفت: معلمان الگوی فداکاری و نمونه ازخودگذشتی نه تنها برای دانش آموزان بلکه برای همه جامعه هستند به طوری که تمام عمر خود را صرف آموزش و یادگیری می‌کنند

وی با اشاره به شرایط مقابله با کرونا ادامه داد: در دوران کرونا نیز قشر معلم در کمترین زمان ممکن خود را با شرایط وفق داده و نگذاشتند که زنجیره آموزش به دانش آموزان قطع شود.

امام جمعه مهاباد با اشاره به اهمیت کسب علم و دانش و جایگاه معلمان اظهار داشت: شان و جایگاه معلم در جامعه اسلامی از قرآن گرفته شده و مقام معلم هم‌تراز با شغل انبیاست.

ماموستا امامی ضمن تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت علی (ع) بیان کرد: شب های قدر بهترین زمان برای دعا و نزدیک شدن به خداوند برای طلب آمرزش و نجات جهان از این ویروس همه گیر است.

انتهای پیام

 

فهرست