امام جمعه شهر سرو ارومیه
مقام معظم رهبری هر ساله با بصیرت و روشن بینی ، مسیر حرکت کشور را مشخص می نمایند
ماموستا فرهنگ بهنام اظهار داشت: سکاندار کشتی با عظمت جمهوری اسلامی در اقیانوس بزرگ جهان امروز، سالهاست با درایت های مقام معظم رهبری توانسته راه خود را به سلامتی ادامه بدهد هر چند دشمنان همیشه در جهت توقف آن تلاش نموده اند که الحمدلله موفق نشده اند و نخواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ امام جمعه شهر سرو ارومیه ، ماموستا فرهنگ بهنام در گفتگو با رابط خبری، با تبریک سال ۱۴۰۰ که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده است اظهار داشت: مقام معظم رهبری هر ساله با بصیرت و روشن بینی که دارند مسیر حرکت کشور را در سال آینده مشخص می نمایند درواقع سکانداری کشتی با عظمت جمهوری اسلامی در اقیانوس بزرگ جهان امروز سالهاست با درایت های مقام معظم رهبری توانسته راه خود را به سلامتی ادامه بدهد هر چند دشمنان همیشه در جهت توقف آن تلاش نموده اند که الحمدلله موفق نشده اند و نخواهند شد.

اما نامگذاری امسال به نام سال تولید پشتیبانی و مانع زدائی ها ، سه کلمه ای که لبالب از معانی می باشد باید به عرض برسانم در قضیه تولید اشاره به این است که کشور به خود امید داشته باشد و بر خود تکیه نماید.

چناچه تولیدات داخلی کشور در همه حوزه ها تقویت گردد قطعا می تواند از بیگانگان بی نیاز شود و خود بتواند به نیازهای جامعه خود بپردازد این قضیه بسیار مهم است

تولیدات داخلی لازم است در سطح بالا و با کیفیت عالی صورت گیرد تا خود به خود بتواند پشتیبانی ملت و  مردم را جذب نماید.

یکی  از موفقیتهای یک کالای خوب ، کیفیت عالی آن هست که برای جذب مشتری نیز بسیار موثر است ، بخاطر همین مقام معظم رهبری دامت برکاته پشتیبانی اعلام نمودند پشتیبانی از تولیدات  داخلی می تواند اقتصاد کشور و اشتغال زائی را له اوج برساند

در کشور ما نگاه به بیگانه و نگاه به تولیدات خارجی تا اندازه ای مد شده است و ما فرهنگ حمایت از تولیدات ، اقتصاد و حتی مسائل فرهنگی را باید در اولویت فعالیت ها قرار بدهیم تا بتوانیم چرخه اقتصاد مملکت را به حرکت در بیاوریم.

همگی موافق هستیم که یکی از ارکان اصلی هر حکومت بحث اقتصاد آن است که در آن نقش مردم و حمایت و پشتیبانی آنها از این مهم بسیار  برجسته است .

در رابطه با مانع زدائی ها باید عرض کنم هم دولت و هم مردم باید ضمن تشخیص و آسیب شناسی موانع ، چرخه تولید و شناساندن آن به عوام بتوانند در جهت رفع این موانع قدم بردارند.

خوب اگر تولیدات داخلی تقویت و حمایت شود و همگی در جهت رفع موانع نیز تلاش نمائیم قطعا به همان چشم اندازی که مقام معظم رهبری دامت برکاته تعیین نمودند خواهیم رسید.

امیدوارم سال ۱۴۰۰ سال عرصه انبوه شدن تولید داخلی باشد و توصیه می کنم در همه مجالس بحث حمایت از تولیدات داخلی صورت گیرد تا بتوانیم کشور عزیزمان ایران اسلامی را به اوج قدر اقتصادی در جهان برسانیم.

انتهای پیام

فهرست