مدیردفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی
مقاومت و تلاش خستگی ناپذیر ماموستا سرخابی در مسیر خدمت به اسلام و به ویژه اتحاد امت اسلامی برجسته بود
حجت الاسلام عسگر فعال آذر اظهار داشت: خبر درگذشت روحانی مبارز، خدوم و انقلابی و از جانبازان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس جناب ماموستا ابراهیم سرخابی(رحمةالله علیه‌) موجب تاسف و تاثر گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ مدیر دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان آذربایجان غربی در پی درگذشت ماموستا ابراهیم سرخابی امام جمعه اسبق اهل سنت نقده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت پیرانشهر پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت روحانی مبارز، خدوم و انقلابی و از جانبازان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس جناب ماموستا ابراهیم سرخابی(رحمهالله علیه‌) موجب تاسف و تاثر گردید. مقاومت و تلاش خستگی ناپذیر این روحانی مجاهد در مسیر خدمت به اسلام و انقلاب و ترویج معارف دینی به ویژه اتحاد و همدلی امت اسلامی برجسته و نمایان بود.

اینجانب این ضایعه بزرگ وفقدان آن مرحوم  را خدمت جامعه محترم اهل سنت استان و بالاخص بیت مکرم آن مرحوم  تسلیت عرض نموده و  از درگاه پروردگار متعال برای ایشان، رحمت و رضوان الهی و برای بازماندگان، شکیبایی و بردباری مسألت می‌نمایم .

عسگر فعال آذر

مدیر دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی

انتهای پیام

فهرست