شناسه خبر: 1351

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=1351

امام جمعه و جماعت نازلو ارومیه
من ماسک می‌زنم ، عنوان یک پویش عمومی است
ماموستا فاخر صالحی افزود : با لبیک به ندای رهبری وتوصیه های ایشان به پویش(من ماسک می زنم) پیوسته وخودم ومردم را به رعایت بهداشت فردی وفاصله گذاری اجتماعی بخصوص استفاده ازماسک دعوت میکنیم تا اینکه زنجیره ابتلاء به این بلای همه گیر قطع شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا فاخر صالحی ، امام جمعه و جماعت نازلو ارومیه طی گفتگو با رابط خبر دفتر استانی گفت: من ماسک می‌زنم ، عنوان یک پویش عمومی است، حلقه‌ای دیگر از زنجیره همدلی و بسیج عمومی مبارزه با کرونا، که با مشارکت همه ما به نتیجه می‌رسد.

وی تصریح نمود: به خاطر داشته باشیم که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی،وتوصیه های  مقام معظم رهبری ، نصب العین مردم و مسئولان در مقابله و مواجهه با ویروس کرونا باشد. می‌توانیم از بار سنگین کادر درمان کم کنیم و افسوس گذشته را نخوریم.

امام جماعت نازلو در ادامه اظهار داشت: با لبیک به ندای رهبری وتوصیه های ایشان به پویش(من ماسک می زنم) پیوسته وخودم ومردم را به رعایت بهداشت فردی وفاصله گذاری اجتماعی بخصوص استفاده ازماسک دعوت میکنیم تا اینکه زنجیره ابتلاء به این بلای همه گیر قطع شده وخداوند ما رالایق رحمت بیکران خود دانسته . و درب بیوت خود (مساجدکشور) و مکه معظمه وکعبه مبارکه و مدینه منوره را برهمه ما باز کند.

به امید جهانی عاری از این ویروس منحوس کرونا

انتهای پیام

فهرست