امام جمعه سرو ارومیه
مهمترین عامل در جهت ایستادن در برابر ظلم همان تقویت ایمان است
ماموستا فرهنگ بهنام اظهار داشت:تقویت ایمان است که ما را وادار می کند که در قبال دشمنان کافر ویهودیان ظالم واکنش نشان دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماز عبادی ، سیاسی جمعه اهل سنت این هفته شهر سرو ارومیه با رعایت پروتکول های بهداشتی با امامت ماموستا فرهنگ بهنام ، امام جمعه  سرو برگزار گردید.

إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَهُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّهِ الَّتِی کُنْتُمْ تُوعَدُونَ

آنان که گفتند: محققا پروردگار ما خدای یکتاست و بر این ایمان پایدار ماندند فرشتگان رحمت بر آنها نازل شوند (و مژده دهند) که دیگر هیچ ترسی (از وقایع آینده) و حزن و اندوهی (از گذشته خود) نداشته باشید و شما را به همان بهشتی که (انبیا) وعده دادند بشارت باد.

ماموستا بهنام اظهار داشت: رمضان ماه تزکیه نفس و پاکی روح ماه برکت ورحمت خداوند به پایان رسید در این مدرسه تعلیم و تربیت آموخته های زیادی یادگرفتیم و دستاوردهای مهمی کسب کردیم.

وی تصریح نمود: بنا بر آیه فوق ، نباید رمضانی بود بلکه باید ربانی بود و بعد از ماه رمضان نیز به  دستورات الهی باید پایبند بود و باید بر بندگی خداوند استقامت کرد.

امام جمعه سرو خاطر نشان کرد: ثبوت بر دین و اجرای احکام الهی در بین جامعه و تقویت فرهنگ اسلامی مایه آرامش همگان میشود این آرامش کسب نمیشود مگر در سایه انجام وظایف دینی.

ماموستا فرهنگ بهنام در ادامه گفت: باید همگی دغدغه اسلام و مقدسات را داشته باشیم امروز شاهد شدیدترین هجمه ها علیه مظلومان فلسطین هستیم  وکشتار زنان و کودکان بی دفاع فلسطین یکی از دردناک ترین صحنه های فاجعه آمیز ظلم به این ملت را تشکیل داده است هر انسان آزاده ومومنی باید انزجار خود را از رژیم سفاک صهیونیستی اعلام نماید.

مهمترین عامل در جهت ایستادن در برابر ظلم همان تقویت ایمان است امام جمعه سرو افزود:

تقویت ایمان است که ما را وادار می کند که در قبال دشمنان کافر ویهودیان ظالم واکنش نشان دهیم.

وی تصریح نمود: همگی برای مظلومان فلسطین دعا کنیم تا خداوند رژیم صهیونیستی را نابود کند تا مسلمانان فلسطین و قدس شریف به آرام برسند.

انتهای پیام

فهرست