شناسه خبر: 1241

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=1241

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه
مومن به سه چیز در زندگی نیازمند است
سیدمهدی قریشی در مورد نیازهای مومن در زندگی گفت : توفیق از جانب خداوند، واعظی که از درون او را موعظه کند و اگر کسی او را نصیحت کند آن نصیحت را قبول کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای استان آذربایجان‌غربی، ضمن تسلیت شهادت حضرت امام محمدتقی علیه‌السلام به بیان روایتی از ایشان: مومن به سه چیز در زندگی نیازمند است توفیق از جانب خداوند، واعظی که از درون او را موعظه کند و اگر کسی او را نصیحت کند آن نصیحت را قبول کند.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی در ادامه به بیان ویژگی‌ها و خصوصیات حجت الاسلام والمسلمین سرایی پرداخت و گفت: از اینکه حاج آقا سرایی از استان ما به استان آذربایجان‌شرقی می‌روند بسیار متأسف هستیم چرا که استان یک نیروی دلسوز و مخلص را از دست می‌دهد.

وی در ادامه ضمن آرزوی توفیق برای حجت الاسلام والمسلمین متین افزود: از طرف دیگر به حاج آقا متین خیرمقدم عرض کرده و آرزوی توفیق برای ایشان داریم.

امام جمعه ارومیه در ادامه ضمن اشاره به آیاتی از سوره اسراء گفت: خداوند در سوره اسراء سه دستور به پیامبر گرامی اسلام داده است که هر کس به این سه دستور عمل کند مسئولیت خود را موفقیت به سرانجام می‌رساند.

وی در ادامه افزود: اولین دستور عبادت و تهجد شبانه است لذا هر کسی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مدیریتی را اخذ می‌کند اگر به تهجد شبانه نپردازد نمی‌تواند مدیریت را موفقیت به سرانجام برساند، دومین دستور این است که مسئولیت را صادقانه تحویل گرفته، صادقانه عمل کرده و صادقانه تحویل دهد و سومین دستور یاری طلبیدن از خداوند است.

انتهای پیام

فهرست