نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
نزدیکترین راه برای کسب رضایت خداوند متعال خدمت به محرومین است
حجت الاسلام سید مهدی قریشی اظهار داشت: بر اساس آیات و روایات یکی از ویژگی های مؤمنین ، اختصاص داشتن بخشی از اموالشان برای محرومین و نیازمندان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ آیین اهدای ۱۴ سری جهیزیه به نوعروسان توسط دفتر آستان قدس رضوی در ارومیه با حضورحجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه برگزار گردید.

در این مراسم نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی اظهار داشت: قدردان‌خیرین و بانیان این امر خیر هستیم و امیدواریم آثار و برکات این امر خداپسندانه در زندگانی دنیوی و آخرت آنان نصیبشان گردد.

مساله کمک به نیازمندان و تلاش برای حل مشکلات آنان و حفظ روحیه گذشت و ایثار بسیار مهم و ارزشمند است.

بر اساس آیات و روایات یکی از ویژگی های مؤمنین ، اختصاص داشتن بخشی از اموالشان برای محرومین و نیازمندان است.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی خاطر نشان کرد: یکی از سیره های اهل بیت علیهم السلام کمک به یتیمان و نیازمندان  بود به همین سبب یکی از القاب امیرالمومنین علی علیه السلام ، سرپرست یتیمان و بیوه زنان است فلذا باید با تأسی به آنان کمک به نیازمندان و حل مشکلات آنان را در زندگانی خود لحاظ کنیم .

امام جمعه ارومیه در ادامه افزود: نزدیکترین راه برای کسب رضایت خداوند متعال خدمت به محرومین و برطرف کردن‌نیازهای آنان است.

انتهای پیام

 

فهرست