شناسه خبر: 2156

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2156

امام جمعه بوکان
نماز جمعه یک کنگره و رویدادی عظیم هفتگی است
ماموستا عباس احمدی باغ اظهار داشت: مهم ترین مرحله رسیدن به بهشت اخلاص است اگر ما دین و ایمان داریم ولی اخلاص در دین نداشته باشیم بیهوده است ، اخلاص ضد ریا است و آن عبارت است از خالص ساختن قصد از غیرخدا .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نمازعبادی سیاسی جمعه شهرستان بوکان با شرکت جمع کثیری از مردم مؤمن وبا تقوا این شهرستان به امامت ماموستا عباس احمدی باغ امام جمعه اقامه گردید.

پس از چند ماه تعطیلی نماز جمعه به خاطر وضعیت قرمز کرونا در بوکان ، امروز نماز جمعه در این شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

خطیب جمعه ضمن حمد وثنای خداوند متعال به روح پر فتوح پیامبرگرامی اسلام (ص) و آل واصحاب آن حضرت، روح بلند امام راحل (ره) و شهیدان اسلام و انقلاب و نمازگزاران حاضر در مسجد درود و سلام فرستاد و برای رهبر معظم انقلاب آرزوی طول عمر و سلامتی نمود و همه را به داشتن تقوای الهی دعوت نمود.

ماوستا عباس احمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط نمازگزاران تاکید کرد.

وی گفت: متاسفانه این بیماری باعث تعطیلی چندین ماهه نماز جمعه در اکثر شهرهای کشور شد که خوشبختانه با سفید شدن وضعیت این شهرستان شاهد بازگشت به روال عادی باشیم.

امام جمعه بوکان با تاکید بر لزوم برپایی نماز جمعه و اهمیت و فلسفه و فضایل این عبادت بزرگ گفت: نماز جمعه یک کنگره و رویدادی عظیم هفتگی است که افزایش تقوا را در میان نمازگزاران و عموم مردم جامعه باعث می شود.

ماموستا احمدی باغ به دنبال توهین بیشرمانه و ضد انسانی نشریه فرانسوی شاری ابدو به پیامبر صلح و مهربانی ، ضمن محکومیت شدید این اقدام ، آن را نشانه  اوج انحطاط آزادی بیان در غرب دانست و عنوان کرد و گفت: بی تردید این اقدام ، نشان دهنده عجز و ناتوانی اندیشه پوشالی و ضد انسانی غرب در مقابل تفکر پاک اسلام است.

انتهای پیام

فهرست