نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی انتصاب حجت الاسلام اژه ای را به ریاست قوه قضائیه تبریک گفت
حجت الاسلام سیدمهدی قریشی اظهار داشت: حسن اعتماد و انتخاب جنابعالی به ریاست قوه قضائیه جمهوری اسلامی از سوی مقام معظم رهبری نشان از تقوا، تدین، توانمندی و شایستگی شما در تداوم حرکت انقلابی و تلاش جهادی در اجرای سند تحول قوه قضائیه می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ،حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ غلامحسین محسنی اژه ای را به ریاست قوه قضائیه تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ غلامحسین محسنی اژه ای

حسن اعتماد و انتخاب جنابعالی به ریاست قوه قضائیه جمهوری اسلامی از سوی مقام معظم رهبری نشان از تقوا، تدین، توانمندی و شایستگی شما در تداوم حرکت انقلابی و تلاش جهادی در اجرای سند تحول قوه قضائیه می باشد.

بدون تردید حضور شما در سنگرهای مختلف قوه قضائیه، انتظارات مقام معظم رهبری را که در راستای گسترش عدالت، نظارت بر حسن اجرای قوانین، پیشگیری از وقوع جرم و مبارزه قاطع با فساد می باشد، جامعه عمل خواهد پوشاند.

اینجانب انتصاب حضرتعالی به ریاست قوه قضائیه را تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون، موفقیت و سربلندی را برای شما آرزومندم.

سیدمهدی قریشی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه

انتهای پیام

فهرست