شناسه خبر: 6119

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=6119

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
نیروی انتظامی نماد عدالت در جامعه است
سید مهدی قریشی اظهار داشت: کارکنان نیروی انتظامی، روحیه و مسائل اخلاقی و معنوی را در وجود خود تقویت کنند تا زمینه خدمت رسانی بیشتر به مردم در این جایگاه حساس فراهم شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی روز سه شنبه در مراسم صبحگاه یگان های نیروی انتظامی در آذربایجان غربی که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، با اشاره به اینکه مهمترین عامل در نیروهای انتظامی مساله روحیه و خداباوری است، افزود: کارکنان انتظامی به غیر از آمادگی دفاعی و رزمی و تجهیزات نوین که در نیروها اهمیت بسیاری دارد، باید مسائل اخلاقی و معنوی و خداباوری را نیز در وجود خود تقویت کنند.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی نماد عدالت در جامعه است و از هر لحاظ خالصانه به مردم کمک و امنیت را به مردم هدیه می کند که بر همین اساس، چندین برابر صواب در پیشگاه خداوند متعال دارد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی ادامه داد: امروز امنیتی که در جامعه وجود دارد، به خاطر تلاش های شبانه روزی نیروهای مسلح بوده که توفیقی الهی محسوب می شود.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی گفت: لحظه به لحظه ای که لباس مقدس در تن شماست، برای ملت بصیر و ولایی خدمت می کنید و امنیت را به ارمغان می آورید این یک عبادت است و باید قدر این موقعیت را بدانید.

در پایان این مراسم، نیروهای مسلح حاضر از مقابل قرآن کریم ، تمثال مبارک حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی رژه رفتند.

انتهای پیام

فهرست