استاندار آذربایجان غربی
 هدف دولت سیزدهم ، ایجاد توازن و تعادل در روند خدمتگزاری به مردم است
محمد صادق معتمدیان اظهار داشت: نگاه دولت سیزدهم ایجاد توازن و تعادل در روند خدمتگزاری به مردم مناطق مختلف کشور است امکانات توسعه ای کشور به مناطق کم برخوردار و محروم سوق داده شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی،محمد صادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی ، نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی ، خسرو پور سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت ، اعضای شورای تامین ، مسئول مرکز اسلامی ، ائمه جمعه شهرستان ( سردشت – نلاس) در مسجد قبا شهر نلاس با مردم  نشست و دیدار کردند.

در این دیدار محمد صادق معتمدیان ، استاندار آذربایجان غربی ، هدف از این سفرها را چنین بیان نمود: مدیران و مسولان استان با حضور میدانی خود در شهرستان ها ، با اشرافیت کامل به مسائل مشکلات و آشنایی بیشتر با ظرفیت ها و پتانسیل های هر شهر ، تصمیم گیری می کنند .

وی در ادامه افزود: نگاه دولت سیزدهم ایجاد توازن و تعادل در روند خدمتگزاری به مردم مناطق مختلف کشور است امکانات توسعه ای کشور به مناطق کم برخوردار و محروم سوق داده شود .

استاندار آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: در ابتکار جدید شورای برنامه ریزی و توسعه استان در پایان سفرهای شهرستانی ، در هرشهرستان تشکیل و مصوبات لازم برای شتاب بخشیدن به روند توسعه ، پیشرفت و آبادانی شهرهای استان گرفته می شود و برای رفع مسائل و مشکلات و به ویژه رفع نگرانی معیشتی ، در کنار آنان هستیم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد .

معتمدیان تصریح نمود: قدر دان همراهی مردم برای عبور از شرایط سخت کشور و مقابله با توطئه ها و تحریم های ظالمانه دشمنان کشور هستیم.

انتهای پیام

 

فهرست