نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
هدف قرار دادن کودکان معصوم نشان از عمق وحشیگری در عاملان این اقدام ناجوانمردانه دارد
حجت الاسلام سید مهدی قریشی اظهار داشت: بی شک چنین حملات بزدلانه ای در ماه مبارک رمضان و هدف قرار دادن کودکان معصوم و بی دفاع  نشان از عمق وحشیگری  و بی وجدانی در مسببین و عاملان این اقدام ناجوانمردانه دارد که قلب هر انسان بیدار و موحدی را به درد می آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه طی پیامی حمله تروریستی کابل را محکوم و شهادت کودکان و نوجوانان بی گناه را به ملت شریف افغانستان تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خبرحمله تروریستی  مدرسه سید الشهدا در منطقه شیعه نشین هزاره کابل که منجر به شهادت و زخمی شدن کودکان و نوجوانان بی گناه آن منطقه گردید باعث اندوه و تأثر اینجانب گردید.

بی شک چنین حملات بزدلانه ای در ماه مبارک رمضان و هدف قرار دادن کودکان معصوم و بی دفاع  نشان از عمق وحشیگری  و بی وجدانی در مسببین و عاملان این اقدام ناجوانمردانه دارد که قلب هر انسان بیدار و موحدی را به درد می آورد و بی شک به همگان نشان میدهد که ایثار و جانفشانی قهرمانانی همچون سردار حاج قاسم سلیمانی درمیدان مبارزه علیه داعش که بنیان شوم کودک کشی و نسل کشی در عراق و سوریه  را نهاد ، چگونه ضامن امنیت و ثبات در منطقه بوده و فقدان ایشان چه خسارت عظیمی برای کشورها محسوب میگردد.

اینجانب ضمن محکومیت این اقدام ناجوانمردانه ، به ملت شریف افغانستان و خانواده های داغدیده این اقدام تأسف بار تسلیت می گویم و ازخداوند متعال برای داغدیدگان صبرو اجرمسألت مینمایم.

سید مهدی قریشی

نمیانده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه

انتهای پیام

فهرست