دانشجوی دکتری
هر ایرانی در دل خود از این سردار دلها تصویری را ترسیم کرده است
دیلمون عیسوی اظهار داشت: سردار سلیمانی با علم به شهادت، قدم در مسیر حق گذاشت و راه را برای جوانان نشان داد، و آزمون پس از آزمون را پس داد و امروز باید بدانیم که از برکت شهداست که امنیت داریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ همایش ” اتحاد اقوام و ادیان در مکتب سردار سلیمانی” به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی در سالن اجتماعات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور علمای اهل سنت و تشیع و آشوری های ارومیه برگزار

دیلمون عیسوی دانشجوی دکتری مسیحی از دانشگاه تهران هم در این مراسم گفت: زبان ها از توصیف سردار سلیمانی که بدترین و ظالم ترین انسان ها در مقابل او ایستادند و دشمنی کردند، عاجز است و هر ایرانی در دل خود از این سردار دلها تصویری را ترسیم کرده است. ایشان هیچ چیزی را برای خود نخواست و هر چه داشت را برای مردم وطنش هدیه کرد.

وی افزود: برای سردار سلیمانی راست و چپ و مسلمان و غیر مسلمان فرقی نداشت و برای همه انسان ها دل می سوزاند و طبیعی است که بعد از رفتنش همه دل تنگ او شوند. سردار به دوست داران خود و اولیای الهی پیوست. ما باید فرزندانی را تربیت کنیم که در مقابل ظلم بایستند و راهش را ادامه دهند.

این دانشجوی مسیحی تصریح کرد: سردار سلیمانی با علم به شهادت، قدم در مسیر حق گذاشت و راه را برای جوانان نشان داد، و آزمون پس از آزمون را پس داد و امروز باید بدانیم که از برکت شهداست که امنیت داریم.

انتهای پیام

فهرست