نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه
هر کس ارتباط میان خود و خدای خود را اصلاح کند خداوند بین او و مردم را اصلاح خواهد کرد
سید مهدی قریشی افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به نوعی ارتباط خود و خدای خود را اصلاح کرده‌اند که اکنون خداوند مهر و محبت نیروهای مسلح را در دل مردم قرار داده و باعث شده تمام فکر و ذکر مردم موفقیت نیروهای مسلح کشور باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مدارس علوم دینی اهل سنت استان آذربایجان غربی ؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در آئین افتتاح مسکن مهر ولایت، مجموعه خانه‌های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ارومیه ضمن اشاره به دعای روز سه‌شنبه که حضرت امام سجاد علیه‌السلام وارد شده است گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از مصادیق بحق این دعا است.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی در ادامه ضمن بیان روایتی از حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام گفت: یکی از سنت‌های غیرقابل تغییر خداوند این است که هر کس ارتباط میان خود و خدای خود را اصلاح کند خداوند بین او و مردم را اصلاح خواهد کرد یعنی نظر و توجه مردم را به سوی او معطوف می‌کند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به نوعی ارتباط خود و خدای خود را اصلاح کرده‌اند که اکنون خداوند مهر و محبت نیروهای مسلح را در دل مردم قرار داده و باعث شده تمام فکر و ذکر مردم موفقیت نیروهای مسلح کشور باشد.

امام جمعه ارومیه در ادامه به بیان اهمیت رسیدگی مسئولین به معیشت و محل زندگی نیروهای زیردست پرداخت و گفت: اقدام ارتش جمهوری اسلامی ایران در زمینه منازل مسکونی سازمانی اقدامی جهادی و بسیجی‌وار بوده و لازم است براساس منویات مقام معظم رهبری مسئله نیازهای مسکونی نیروهای ارتش برطرف شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: یقیناً اگر نیروهای مسلح کشور در زمینه محل اسکان خانواده خود اطمنیان بیشتری داشته باشند با خیال راحت و به درستی مأموریت‌های محوله را انجام خواهند داد.

انتهای پیام

فهرست