شناسه خبر: 5904

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=5904

امام جمعه اهل سنت ارومیه
هفته دفاع مقدس ، فرصت گران بهایی است
ماموستا مامد کلشی نژاد اظهار داشت: توکل به خداوند متعال و اعتماد به توانمندی های خود رمز پیروزی  ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی، ماموستا کلشی نژاد  امام جمعه اهل سنت ارومیه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیانیه ای صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

هفته دفاع مقدس فرصت گران بهایی است برای بازشناخت حماسه عظیمی که با ایثار و فداکاری فرزندان قهرمان وبا اخلاص این مرز و بوم افسانه شکست ناپذیری قدرت های سلطه گر را باطل و برتری ایمان و اراده ملت قهرمان ایران را به عنوان یکی از درسهای بزرگ تاریخ  بر تمام جهانیان اثبات کرد. امروز همه دشمنان ایران می دانند روزگاری که کمترین آمادگی را داشتیم یک تنه در برابر همه قدرتهای حامی صدام ایستادیم و چون بر حق بودیم دست یاری خداوند متعال همواره با ما بود. در روزگاری نه چندان دور که مزدور پلیدی به نام صدام با حمایت کامل استکبار قصدونیت نابودی ایران تازه به پیروزی رسیده را در سر پروراند نه هواپیماهای شرق و نه سلاح های کشتار جمعی غرب و نه دلارهای کثیف نفتی دولتهای منطقه در برابر اراده قوی ملت ایران راه را نبست و با اشاره ای از رهبر معظم انقلاب میادین جنگ عرصه حماسه سازی فرزندان این سر زمین شد. ثمره خون های پاک هزاران شهید دفاع مقدس و جانبازی جانبازان و ایثار ایثارگران موجب شد که تا امروز هیچ احدالناسی در فکر تهاجم به سرزمین حماسه سازان و قهرمانان باایمان واخلاص نباشد چراکه امروز آن رشادت ها و دلاوری ها در کنار آمادگی نظامی برای دفاع از اسلام و ایران و قدرت بلامنازع منطقه ای در محوریت مقاومت، دشمنان را از فکر تهاجم بازداشته است.

رشادت های بدون چشم داشت وبی وقه جوانان، از خودگذشتگی و ایثارویک دلی ویک رنگی ملت،توکل به خداوند متعال و اعتماد به توانمندی های خود رمز پیروزی  ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس بود که امروز نیز لازم است همه این خصوصیت ها بعنوان چارچوب بی تزلزل مقاومت در جنگ تمام عیار اقتصادی نصب العین تک تک ما قرارگیرد. ایران عزیز هنوز هم با دشمنی دشمنان روبروست. دشمن مشخص است. ایدئولوژی براندازی نیز همان است که در شهریور سال ۵۹ بود. تنها عرصه جنگ عوض شده… حالا که جرات تعرض نظامی ندارند که حتی هواپیماهای بی سرنشینشان نیز نمی تواند در آسمان ایران پرواز کند و متحدان ایران نیز روز به روز بر قدرتشان در منطقه افزوده می شود عرصه جنگ را به حوزه اقتصاد کشانده اند تا بلکه از این مسیر روزنه را ببندند که زهی خیال باطل چراکه حق تعالی فرمود: فان حزب الله هم الغالبون.

لذا اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بر روح بلند همه رادمردان این حماسه بزرگ سلام و درود می فرستیم و در برابر عظمت فداکاری ها و ایثارگری های جانبازان، آزادگان و تمامی رزمندگان دفاع مقدس سر تعظیم فرود می آوریم و برحفظ آرمان های امام راحل(ره) و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همچنین ادامه راه شهدای دفاع مقدس در پاسداشت ارزش های اسلامی و حفظ عزت و سربلندی ایران عزیز تأکید می نماییم.

والسلام علی من اتبع الهدی

کلشی نژاد

امام جمعه اهل سنت شهرستان ارومیه

انتهای پیام

فهرست