شناسه خبر: 2168

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=2168

امام جمعه اهل سنت نقده
هفته دفاع مقدس تجلی گاه عزت و سرافرازی ملت ایران است
ماموستا کلشی نژاد تاکید کرد: جنگ فیزیکی هرچند تمام شده است ولی دشمن متخاصم با همان ایدئولوژی در صحنه وجود دارد با توجه به اینکه بودن ایثار ، ایثارگران و شهادت ، شهدای ما ، دست اجانب را از این کشورکوتاه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ صبح امروز یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹  اعضای شورای تامین و فرماندار شهرستان نقده و عده کثیری از برادران اداری و نظامی و انتظامی با حضور در دفتر امام جمعه اهل سنت شهرستان نقده هفته دفاع مقدس را گرامی داشتند.

در این نشست و دیدار ، ماموستا مامد کلشی نژاد ، امام جمعه اهل سنت شهرستان نقده ضمن تبریک و خیر مقدم به محضر حضار ، هفته دفاع مقدس را تجلی گاه عزت و سرافرازی ملت ایران است و به گفته خود صدام حسین و خبرنگاران از وی پرسیدند در سالهای جنگ ایران وعراق هیچوقت لباس‌های نظامی را از تن در نیاوردی ولی در مقابل جنگ کویت یک روز هم لباسهای نظامی نپوشیدی ؟ ایشان گفتند در طول جنگ بین کویت و عراق من هیچ وقت احساس نکردم با یک مرد روبرو شده هستم ولی در طول این ۸ سال همیشه با مردمی روبرو بوده ام که شکست ناپذیر بودند به این می‌گویند عزت یک ملت.

ماموستا کلشی نژاد خاطرنشان کرد: همه ما باید همدل و همصدا همچون روزهای دفاع مقدس و سالهای دفاع مقدس در کنار هم دیگر با اتحاد وهمدلی برای پیشبرد اهداف مقدس اسلامی تلاش کنیم.

وی تاکید کرد: جنگ فیزیکی هرچند تمام شده است ولی دشمن متخاصم با همان ایدئولوژی در صحنه وجود دارد با توجه به اینکه بودن ایثار ، ایثارگران و شهادت ، شهدای ما ، دست اجانب را از این کشورکوتاه کرد. بنابراین خود را در آن دیدند که با جنگ اقتصادی وارد بشوند تا مردم را نسبت به نظام بدبین ومأیوس بکنند ولی به حول قوه الهی ملت سرافراز و همیشه در صحنه ایران اسلامی بااتکاء به خدای لایزال واطاعت ازفرامین مقام معظم رهبری و تدبیر مدیران نظام مقدس اسلامی این روزها را نیز پشت سر خواهند گذاشت وسبب روسیاهی دشمنان این ملت و انقلاب اسلامی خواهند شد.

انتهای پیام

فهرست