به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی و روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیانیه ای را صادر کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم

هفته دفاع مقدس یادآور حماسه ملتی است که با تمسک به خداوند قادر و توانا و با رهبری حکیمانه و با تقوا و با تکیه بر ایثار و فداکاری و رشادت و معنویت ، چنان تاریخ و جهانیان را متحیر و متعجب نمود ، که تاکنون هم ابعاد معنوی و عرفانی این دفاع مقدس برای استکبار قابل فهم و درک نیست.

رژیم بعثی صدام با پشتیبانی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و دلارهای نفتی کشورهای مرتجع منطقه و خود فروختگان داخلی در شهریور ماه ۱۳۵۹ با یورش زمینی و هوایی و دریائی به کشور عزیزمان به سودای تصرف چند روزه کشور و خاتمه دادن به انقلاب رهائی بخش اسلامی ما جنگ را شروع نمود و بخشی از خاک پاک وطن را به اشغال گرفت.

ولی فرزندان جان بر کف مردم مسلمان ، از همه اقوام و مذاهب ، پیر و جوان به یاری نیروهای قدرتمند ارتش و سپاه با دستانی تقریبا خالی از اسلحه های پیشرفته ، ولی با دلی سرشار از معنویت و اخلاص پیروزی ایمان بر آهن و آتش را رقم زدند و برای اولین بار در تاریخ ایران پیروز جنگی شدند که توطئه استکبار و ارتجاع منطقه و دشمنان استقلال این مملکت بود .

در چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس ، براستی همچون نگینی بر تارک تاریخ حماسه  و رشادت و ایثار و آزادگی ایران می درخشد.

بر همه ی حماسه زان این دفاع مقدس درود می فرستیم و با فرمانده کل قوای این دفاع تاریخ ساز مقام عظمای ولایت بیعت مجدد می بندیم که تا لحظه پیروزی نهائی همچنان سرباز و رزمنده خواهیم ماند و این حماسه بزرگ بر ولی امر مسلمین جهان و شهداء و ایثارگران و جانبازان و خانواده معزز آنان و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

والسلام علیکم

ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی

روابط عمومی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی

انتهای پیام