امام جمعه اهل سنت نقده
هفته دولت تداعی کننده مجاهدت و ایثارگری شهیدان والا مقام رجایی و باهنر است
ماموستا کلشی نژاد افزود: بی شک دولت های متعدد جمهوری اسلامی ایران که برآمده از متن مردم بوده و هستند، با تلاش مسئولان و بهره گیری از پتانسیل های کشور و مردم، روند توسعه و آبادانی این مرز و بوم را تعالی خواهند بخشید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا مامد کلشی نژاد امام جمعه اهل سنت نقده در پیامی هفته دولت را تبریک گفت:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت تداعی کننده مجاهدت و ایثارگری فرزندان راستین و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمت گزاری شهیدان والا مقام رجایی و باهنر است و بی شک تجلی افکار ارزشمند این شهیدان، وحدت دولت و مردم در سایه اطاعت از فرامین مقام عظمای ولایت، روشنی بخش مسیری است که دستیابی به رشد، توسعه، اقتدار و سرافرازی کشور را به دنبال خواهد داشت.

بی شک دولت های متعدد جمهوری اسلامی ایران که برآمده از متن مردم بوده و هستند، با تلاش مسئولان و بهره گیری از پتانسیل های کشور و مردم، روند توسعه و آبادانی این مرز و بوم را تعالی خواهند بخشید.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد، نام و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و روز کارمند را به دولتمردان، سراسر کشور تبریک وتهنیت عرض نموده و سرافرازی و توفیق همگان به ویژه دولتمردان خدوم جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال جهت خدمت به مردم شریف ایران مسئلت می نمایم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

کلشی نژاد

امام جمعه اهل سنت شهرستان نقده

انتهای پیام

فهرست