شناسه خبر: 1249

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=1249

رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور
همه از سوی خداییم و به سوی او بازمیگردیم
سید مرتضی بختیاری افزود: با نهایت تاسف و تاثر خبر درگذشت همکار ارجمند و امدادگر نستوه شهرستان بوکان که عمری را با هدف محرومیت زدایی و فراهم نمودن اسباب زندگی شرافتمندانه برای اولیائ نعم انقلاب تلاش کرد ، واصل و قلب اینجانب را عمیقا متاثر ساخت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ به نقل از سایت اطلاع رسانی کمیته امداد آذربایجان غربی ، رئیس کمیته امداد کشور بدنبال درگذشت ناگهانی امدادگر پرتلاش مرحوم مغفور زنده یاد ابراهیم غوثی همکار حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد بوکان، به خانواده مرحوم مغفور ابراهیم غوثی و امدادگران شهرستان بوکان پیام تسلیت صادر کرد.

متن پیام سید مرتضی بختیاری چنین است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای سهندی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی

سلام علیکم

بما صبرتم ، قال الله تعالی:

“بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون”

همه از سوی خداییم و به سوی او بازمیگردیم

با نهایت تاسف و تاثر خبر درگذشت همکار ارجمند و امدادگر نستوه شهرستان بوکان که عمری را با هدف محرومیت زدایی و فراهم نمودن اسباب زندگی شرافتمندانه برای اولیائ نعم انقلاب تلاش کرد ، واصل و قلب اینجانب را عمیقا متاثر ساخت . ضمن عرض تسلیت به حضور خانواده معزا و شما امدادگران آن استان، از خداوند رحمان و رحیم برای آن مرحوم مغفرت و علو درجات و برای شما عزیزان و خانواده ارجمند غوثی صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم. به یقین مردم قدردان شهرستان بوکان تا ابد از مرحوم شادروان به نیکی یاد خواهند کرد و دعای محرومان توشه عظیمی برای آخرت آن امدادگر خدوم خواهد بود . انشالله خداوند غفار روح والایش را با مقربین درگاهش محشور فرماید.

سید مرتضی بختیار

انتهای پیام

 

فهرست