امام جماعت مسجد جامع اهل سنت سید محمد حسینی مهاباد
هموطنان با حضور پرشور در انتخابات، دشمنان نظام را ناامید کنند
ماموستا ابراهیم احمدنژاد اظهار داشت: حضور مردم در پای صندوق های رای، اقتدار و عظمت ایران و ایرانی را به جهان نشان داده و ثابت خواهد کرد ملت ایران در همه حال پشتیبان نظام و آرمان های والا و مقدس آن هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ روحانیون و علمای اهل سنت مهاباد نیز در همین راستا به عنوان کسانی که می‌توانند در شکل گیری حضور گسترده مردم در انتخابات اثرگذار باشند بر حضور گرم شهروندان بر سر صندوق های رای و انتخاب افراد اصلح برای در دست گرفتن سکان کشور و هر شهر و روستا تاکید کرده و آنان را به مشارکت در آینده کشور دعوت می‌کنند.

ماموستا ابراهیم احمدنژاد امام جماعت مسجد جامع اهل سنت سیدمحمدحسینی با اشاره به اهمیت موضوع مشارکت در انتخابات گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای، اقتدار و عظمت ایران و ایرانی را به جهان نشان داده و ثابت خواهد کرد ملت ایران در همه حال پشتیبان نظام و آرمان های والا و مقدس آن هستند.

وی اضافه کرد: مردم با حضور همیشگی و مقتدرانه خود در برهه های حساس نظیر انتخابات در طول بیش از چهار دهه اخیر همواره ترفندها و دسیسه های بدخواهان و معاندان نظام را ناکام گذاشته و در این دوره نیز همچون گذشته پرصلابت و گسترده در انتخابات شرکت خواهند کرد.

ماموستا احمدنژاد گفت: حضور هرچه بیشتر تمامی آحاد جامعه در پای صندوق‌های رای به حفظ نظام و بهبود امنیت می‌انجامد و سبب ناامیدی دشمنان خواهد شد.

وی با بیان اینکه وحدت آفرینی لازمه اقتدار نظام است اظهار داشت: انتخابات نمود اتحاد در کشور است و نقش آفرینی در این صحنه سیاسی و اجتماعی نقش ویژه‌ای در توسعه و پیشرفت کشور دارد لذا مشارکت باید پرشور و فراگیر باشد.

انتهای پیام

 

فهرست