فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی
هیچکس نباید به بهانه امر به معروف خودسر اقدام به واکنش این چنینی کند
سردار خرم نیا اظهار داشت: با توجه به اینکه حادثه مذکور در جریان یک هنجار شکنی رخ داده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی  انتظامی استان قرار گرفته و به محض وصول نتیجه متعاقبا  اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ‍آذربایجان غربی ؛ روز گذشته برخی خبرنگاران از وقوع اتفاقی هولناک در خیابان کاشانی اورمیه خبردادند.

در خیابان کاشانی اورمیه چه اتفاقی افتاده است؟

بر اساس اعلام منابع خبری غیر رسمی، به دنبال درگیری میان یک راننده سواری پرشیا با دو عابر پیاده به دلیل آنچه‌که بی‌حجابی عابرین عنوان شده، راننده سواری اقدام به زیر گرفتن این دو نفر کرده است.

به دنبال وقوع این حادثه و در حالی که هنوز هیچ مرجع رسمی جزئیاتی را از این ماجرا نقل نکرده، شب گذشته ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی با انتشار بیانه‌ای رسمی این اقدام را محکوم و بر خلاف آموزه‌های دین اسلام بیان کرد.

ستاد امر‌ به معروف استان خواستار پی‌گیری قضایی این ماجرا شده است.

گفته میشود دو عابر پیاده به بیمارستان منتقل شده اند اما جزئیاتی از حال عمومی آن‌ها منتشر نشده است.

دستور ویژه فرمانده انتظامی استان برای رسیدگی به موضوع تصادف خیابان کاشانی ارومیه

فرمانده انتظامی استان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی تماس تلفنی مردمی با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر زیر گرفته شدن دو نفر خانم توسط خودرو در خیابان کاشانی شهرستان ارومیه، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۴ مدرس برای رسیدگی به موضوع، به محل اعزام  شدند.

وی افزود: در بررسی صحنه توسط ماموران کلانتری مشخص شد فردی به هویت معلوم با یک دستگاه پژو پرشیا ۲ نفر خانم رهگذر در خیابان را زیر گرفته و از محل متواری شده که با تلاش ماموران و مردم حاضر در صحنه، فرد متواری شناسایی و سریعا دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سردار خرم نیا در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه حادثه مذکور در جریان یک هنجار شکنی رخ داده است، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی  انتظامی استان قرار گرفته و به محض وصول نتیجه متعاقبا  اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

فهرست