شناسه خبر: 4653

لینک کوتاه صفحه

https://azar.dmsonnat.ir/?p=4653

امام جمعه مهاباد
والدین در مقابل تهاجم فرهنگی مبارزه کنند
 ماموستا دکتر عبدالسلام امامی اظهار داشت: پیروی و تقلید از فرهنگ بیگانه و اجازه نفود آن به داخل جامعه سبب گمراهی جوانان می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نماز جمعه این هفته شهرستان مهاباد به امامت ماموستا دکتر عبدالسلام امامی اقامه گردید.

ماموستا امامی در خطبه نماز جمعه این هفته مهاباد اظهار داشت: والدین در مقابل تهاجم فرهنگی مبارزه کنند

امام جمعه مهاباد ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب گفت: والدین در مقابل تهاجم فرهنگی مبارزه کرده و زود تسلیم جنگ نرم دشمنان نشوند

خطیب جمعه افزود: پیروی و تقلید از فرهنگ بیگانه و اجازه نفود آن به داخل جامعه سبب گمراهی جوانان می شود.

وی با اشاره به فرا رسیدن ماه ذی الحجه و برکات این ماه، اضافه کرد: : به فرموده بزرگان دینی و روایات موجود عبادت و کار نیک در هیچ ایام و زمانی به اندازه ۱۰ روز اول ماه ذی الحجه دارای فضیلت و ثواب نیست.

امام جمعه مهاباد با بیان اینکه ۱۰ روز اول این ماه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، افزود: عباداتی که برای مسلمان شایسته است در دهه ذی الحجه بر انجام آن حریص باشد و همه اعمال صالح در این مدت پاداش مضاعف خواهد داشت.

ماموستا امامی با بیان اینکه روز عرفه در این ایام جای گرفته است، اظهار داشت: عرفه روزی است که پروردگار جهانیان در فرصتی دوباره بندگان را به طرف خویش فرامی خواند تا آنها با اعتراف به گناهان و با توبه و استغفار، غبار غفلت را از قلب های خود بزد.

انتهای پیام

فهرست