نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
وضعیت و امکانات بهداشتی و درمانی استان نیازمند حرکت جهادی است
سید مهدی قریشی اظهار داشت: : مقام معظم رهبری از ابتدای شیوع ویروس کرونا همواره از اقدامات وزارت بهداشت و کادر درمان حمایت کرده اند لذا در همه عرصه ها برای رسیدن به نتایج مطلوب باید کار و تلاش جهادی صورت گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در سی و ششمین آیین پویش ره سلامت با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت اظهار داشت: با توجه به وضعیت آذربایجان غربی و موقعیت آن، نگاه ویژه به حوزه بهداشت و درمان این استان بسیار ضروری است و باید در این خصوص برنامه ریزی کرد.

سید مهدی قریشی افزود: ارتقای بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی ارومیه به هزار تخت می تواند سطح بهره مندی مردم از امکانات درمانی را بیشتر کرده و مشکلات این حوزه را بهبود بخشد.

وضعیت و امکانات بهداشتی و درمانی استان نسبت به سال های قبل بهبود یافته اما کافی نیست و نیازمند حرکت جهادی است.

امام جمعه ارومیه تصریح نمود: خدمت رسانی به مردم توسط مدیران و مسئولان باید به صورت جهادی و شبانه روزی باشد چرا که با تن آسایی و تنبلی نمی توان کارهای بزرگ را به انجام رساند.

وی خاطر نشان کرد: کادر درمان در از ابتدای شیوع ویروس کرونا بصورت جهادی انجام وظیفه کرده اند.

همه مردم شاهد مجاهدت‌های کادر درمان و محافظت از جان مردم بودند و قدردان این مجاهدت‌ها و تلاش‌ها هستند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در ادامه افزود: مقام معظم رهبری از ابتدای شیوع ویروس کرونا همواره از اقدامات وزارت بهداشت و کادر درمان حمایت کرده اند لذا در همه عرصه ها برای رسیدن به نتایج مطلوب باید کار و تلاش جهادی صورت گیرد.

انتهای پیام

فهرست