امام جمعه موقت
وظیفه هر ایرانی است که در انتخابات شرکت کند و در سرنوشت خود سهیم باشد
ماموستا جهانگیر محمد زاده اظهار داشت: امروزه میبینیم که کشورهای استکبار با تحریمها و فشارهای اقتصادی ظالمانه سبب مشکلاتی در کشورمان شده اند و این باعث نشود که ما در انتخابات شرکت نکنیم و شانه خالی کنیم این خواست دشمن است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نمازجمعه اهل سنت این هفته شاهین دژ به امامت ماموستا جهانگیر محمد زاده امام جمعه موقت شاهین دژ اقامه گردید.

خطیب جمعه ضمن حمد و ثنای خداوند متعال و صلاه و سلام به پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله و سلم و آل واصحاب و یاران آن حضرت و با آرزوی قبولی طاعات وعبادات نمازگزاران حاضر در مسجد و با توصیه به خود و نمازگزاران به تقوای الهی و انجام دستورات خدا و دوری از اعمال زشت گفت : درقصه ها و داستانهای که خداوند در قرآن بیان فرموده در هر یک از آنان پند و اندرز  و عبرت های برای ما است .

خطیب جمعه قصه حضرت ایوب را برای نمازگزاران بازگو کرد و گفت: این داستان حضرت ایوب چندتا پیام برای ما دارد یکی اینکه خداوند را در همه حال به یاد داشته و شکر گزار نعمت های او باشیم و دوم اینکه بلا و مصیبتی که به ما میرسد نشان آن نیست که خداوند از ما ناراضی هستند و سوم اینکه خداوند بوسیله بلایا و مصیبتها ما را امتحان میکند و چهارم صبر و بردباری از اخلاق پیامبران است و پنجم هیچ وقت از ذکر و یاد خدا غافل نباشیم و ششم شفا ودفع بلا از طرف خداوند است و هفتم با خانواده خود به مهربانی رفتار کنیم .

امام جمعه موقت در قسمت دیگر خطبه اظهار داشت: وظیفه هر ایرانی است که در انتخابات شرکت کند ودر سرنوشت خود سهیم باشد. امروزه میبینیم که کشورهای استکبار با تحریمها و فشارهای اقتصادی ظالمانه سبب مشکلاتی در کشورمان شده اند و این باعث نشود که ما در انتخابات شرکت نکنیم و شانه خالی کنیم این خواست دشمن است بلکه ما کسی را انتخاب می کنیم که اولآ خداترس و برای سربلندی و آسایش و امنیت ایران اسلامی تلاش کند.

ماموستا محمد زاده در ادامه خاطر نشان کرد: انشاءالله در ۲۸ خرداد همه باهم به پای صندوق های رای رفته و با رای دادن خود سبب یاس و ناامیدی دشمنان میشویم و به همه نامزدهای انتخاباتی و ستادهای آنان توصیه وسفارش میکنیم که نسبت به هم بی احترامی نکنند و رقابتی سالم با همدیگر داشته باشند.

خطیب جمعه در آخر برای ترقی اسلام و مسلمین ونابودی دشمنان اسلام وایران وعاقبت بخیری همه دعا کردند.

انتهای پیام

 

فهرست