ائمه جمعه و جماعات شهرستان نلاس سردشت
وظیفه کشورهای اسلامی است نسبت به این هتاکی ساکت نباشند
ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت شهرستان نلاس سردشت اظهار داشتند: اولین شخصیت جهان اسلام که نسبت به این عمل زشت و نابخشودنی نشریه­ی شارلی ابدو موضع گرفت و آنرا بشدت محکوم نمود رهبر مظم انقلاب(مدظله العالی) بودند نشریه ای که در پس آن رژیم صهیونیستی قرار دارد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ روحانیون و ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت شهرستان نلاس سردشت، هتک حرمت به ساحت قدسی پیامبر اسلام (ص) و قرآن کریم توسط نشریه ای مزدور و در خدمت استکبار و صهیونیسم بین الملل در کشور فرانسه ، بیانیه ای را جهت محکومیت صادر کردند.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ»

ائمه جمعه و جماعات و طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت شهرستان نلاس سردشت ضمن محکوم نمودن اهانت به ساحت پیامبر اسلام(ص) و سکوت معنادار جهان غرب گفتند: وظیفه کشورهای اسلامی است نسبت به این هتاکی ساکت نباشند و آن را به شدت محکوم نمایند زیرا رژیم صهیونیستی در پس ای توطئه شوم قرار دارد تا افکار عمومی جهان را نسبت به تجاوزات و جنایتهای خود در فلسطین اشغالی و منطقه منحرف سازد. جای تأسف است که بعضی از کشورهای عربی در این مورد سکوت کرده و هیچ عکس العملی ندارند.

اولین شخصیت جهان اسلام که نسبت به این عمل زشت و نابخشودنی نشریه­ی شارلی ابدو موضع گرفت و آنرا بشدت محکوم نمود رهبر مظم انقلاب(مدظله العالی) بودند نشریه ای که در پس آن رژیم صهیونیستی قرار دارد .

وظیفه روحانیون و اقشار مختلف مردم است مطیع و پیرو سخنان رهبر انقلاب باشند تا سیاست‌های جعلی غرب را در راستای تشویش اذهان عمومی برملا کنند و آزادی بیان واقعی را که مضمون پیام امام خامنه‌ای است، به جهان نشان دهیم. پیام ایشان که میفرمایند این است، مقدسات مسلمانان خط قرمزی است که عبور و تخطی از آن موجب تقابل مسلمانان با قدرت‌های استکباری می‌شود.

ما ائمه جمعه و روحانیون شهر نلاس، مجدداً این هتکی نابخشودنی را بشدت محکوم می کنیم و پشت سر رهبر معظم انقلاب ایستاده و از آرمانهای اسلام و انقلاب دفاع خواهیم کرد.

انتهای پیام

فهرست