نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه
ولا تحسبن الذین قاتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون  
سید مهدی قریشی در پیامی شهادت سه تن از مرزبانان غیور هنگ مرزی سردشت به دست ضد انقلاب مزدور و ایادی دست نشانده استکبار را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ حجت الاسلام‌ و المسلمین سید مهدی قریشی در پیامی شهادت سه تن از مرزبانان غیور هنگ مرزی سردشت به دست ضد انقلاب مزدور و ایادی دست نشانده استکبار را تسلیت گفت.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تحسبن الذین قاتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

خبر شهادت مظلومانه ۳ نفر از مرزبانان هنگ مرزی سردشت به دست عناصر ضد انقلاب و فرصت طلب وجب تاثر و اندوه اینجانب گردید.

مرزبانان غیور و شجاع کشور عزیزمان بویژه نیروهای مجاهد در استان آذربایجان غربی پس از پیروزی انقلاب بارها نشان داده اند در حفظ و حراست از کیان نظام اسلامی آماده جانفشانی و فداکاری هستند و به شهادت رسیدن همرزمانشان اراده ای مصمم تر از همیشه در وجود آنها برای حفظ تمامیت ارضی میهن اسلامی و پاسخ قاطع به مزدوران و ایادی استکبار از جمله آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای مزدور منطقه ایجاد کرده است که خشم انتقام از آنها موجب پشیمانی و شکست آنان خواهد بود.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حادثه تروریستی شهادت مرزبانان هنگ مرزی سردشت را محضر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) ، ملت بزرگوار ایران و مردم شهید پرور استان آذربایجان غربی و بویژه خانواده های داغدار این عزیزان تسلیت گفته و از خداوند منان برای شهدای عزیزمان عُلُوّ درجات و برای خانواده های معزز شهدا، صبر و اجر مسألت دارم.

سید مهدی قریشی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه

انتهای پیام

فهرست