امام جماعت مسجد جامع مهاباد
یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ
ماموستا کاوه اسمعیلی اظهار داشت: ضمن انزجار و بیزاری از این اقدام شیطانی و محکوم کردن آن با عزمی راسخ و همتی مضاعف انتظار میرود با برنامه ریزی موزون و آگاهانه و شناخت چالش ها و فرصت ها  و تلاش و کوشش و نهایت مداقه نسبت به تبیین حق و روشنفکری برنامه های شوم به این جهاد بزرگ لبیک گفته ثابت قدم بمانیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا کاوه اسمعیلی ؛ امام جماعت مسجد جامع مهاباد ؛ هتک حرمت به ساحت قدسی پیامبر اسلام (ص) توسط نشریه ای مزدور و در خدمت استکبار و صهیونیسم بین الملل در کشور فرانسه ، بیانیه ای را جهت محکومیت صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

مى‏ خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا گر چه کافران را ناخوش افتد نور خود را کامل خواهد گردانید. (آیه ۹ سوره الصف)

در طول سالیان متمادی بارها شاهد ناهنجاری ها و اهانت به ساحت مقدس و منور نبی مکرم اسلام حضرت ختمی مرتب محمد المصطفی (ص) و ابراز خصومت دشمنان اسلام به پیکره ی دین خاتم بوده ایم. تلاش های سخیفانه با هدف شوم نابودی دنیای اسلام از برنامه ریزی های آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی و فرانسه از بدو اسلام تا کنون بوده و کماکان خواهد بود. با این حال تضعیف نور پروردگار و در راس آن خلیفه ا… بر روی کره خاکی از دست شیطان نیز عاجز است و نتیجه ای جز تقریب قلوب مستعد حق عاید نخواهد شد و قطعاً مسلمانان تمامی مساعی خویش را در دفاع از این چراغ پرفروغ در برابر سردمداران غربی سینه سپر و تلاش های هم افزای این حرکت را با تربیت نیروهای معتقد و متشرع مسلح و تقویت خواهند نمود. مسلم است وعده حق محقق و دست الهی که فوق ایدیهم است جهانی شدن حکومت اسلام را مژده خواهد داد چرا که جبهه استکبار شکست و ناکامی همراه با خواری در برابر این قبیل اقدامات نابخردانه را تجربه کرده و هیچ گونه دستاوردی برای او نداشته است و علاقه مسلمانان را به مقدسات خود مضاعف و باعث وحدت و همدلی افزون تر آنان خواهد شد . لذا ضمن انزجار و بیزاری از این اقدام شیطانی و محکوم کردن آن با عزمی راسخ و همتی مضاعف انتظار میرود با برنامه ریزی موزون و آگاهانه و شناخت چالش ها و فرصت ها  و تلاش و کوشش و نهایت مداقه نسبت به تبیین حق و روشنفکری برنامه های شوم به این جهاد بزرگ لبیک گفته ثابت قدم بمانیم و امید است مسلمانان سایر اقصی نقاط جهان نسبت به اینگونه اقدامات موهن و حرمت شکانه ساکت نباشند.

لبیک یا رسول الله  جانم فدایت یارسول الله

کاوه اسمعیلی

امام جماعت مسجد جامع مهاباد

انتهای پیام

فهرست