امام جمعه اهل سنت نقده
چهاردهم خرداد ماه مظهر پیوند و دل‌بستگی ملت ایران با امام بزرگوار است
ماموستا مامد کلشی نژاد افزود: مکتب امام، مکتب دین‌داری، عدالت‌خواهی و عقلانیت است. این عناصر مهم، انقلاب را به بلوغ چهل‌سالگی خود رساند

 

 

 

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه امام جمعه اهل سنت شهرستان نقده به مناسبت رحلت امام خمینی رحمه الله علیه

چهاردهم خرداد ماه مظهر پیوند و دل‌بستگی ملت ایران با امام بزرگوار است. روزی که یادآور سوگ امت اسلامی در فراق حضرت امام خمینی (رحمهالله علیه) است. غم فقدان مردی بزرگ و کم‌نظیر که باقدرت  ایمان و صداقت و پاکی، پرچم قیام علیه ظلم و تاریکی را برافراشت و میراث گران‌قدر انقلاب اسلامی را به یادگار گذاشت. خمینی کبیر با باور به خدا و مردم، دین را به صحنه قدرت و حاکمیت رساند و استقلال و آزادی و ایمان را به ملت ایران هدیه کرد.

پایبندی به ارزش‌های مبنایی و اساسی اسلام، بیداری و هوشیاری در دشمن‌شناسی و حفظ اتحاد و یکپارچگی ملی که حقیقت اندیشه‌های امام خمینی است، عمل انقلابی و حرکت جهادی ما را استوار و ایمن از انحراف و خطا خواهد کرد و چراغ راه امت اسلامی در جهاد کبیر علیه استکبار خواهد شد.

مکتب امام، مکتب دین‌داری، عدالت‌خواهی و عقلانیت است. این عناصر مهم، انقلاب را به بلوغ چهل‌سالگی خود رساند. امروز نیز در سایه توجهات خاصه الله متعال و زعامت حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی» تفکر الهی امام خمینی در انقلاب اسلامی زنده است و میراث ماندگار او پرچم هویت و قدرت اسلامی، انقلابی ما را در جهان ظلم و تاریکی به اهتزاز درآورده است. بی‌شک استمرار حرکت در مسیر اندیشه‌های امام خمینی و سلوک درراه ولایت، ما را دربرداشتن گام دوم انقلاب که مسیر آینده واهداف انقلاب را برای همگان روشن می‌کند، موفق‌تر و سعادتمندتر خواهد کرد.

لذا اینجانب ضمن تسلیت سی‌امین سالگرد رحلت امام عظیم‌الشأن انقلاب و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام الهی و مردمی پانزدهم خرداد ۴۲، همگان را به شرکت در برنامه‌های پرشوری که به این منظور برگزار می‌گردد دعوت می‌نمایم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

کلشی نژاد

امام جمعه اهل سنت شهرستان نقده

فهرست