امام جمعه موقت شاهیندژ
کسانی سربلند این دنیا وآخرت هستند که به دستورات پروردگار و رسولش عمل کنند
ماموستا سید عبدالله موسوی اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم صفات مومن را بیان فرموده است و آنان کسانی هستند که در نمازشان خاشع هستند و بیشتر از هرکاری به نماز اهمیت می دهند وکارهای روزمره خود را بخاطر نماز به تاخیر می اندازند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نمازجمعه اهل سنت این هفته شاهین دژ به امامت ماموستا سید عبداله موسوی، امام جمعه موقت شاهین دژ اقامه گردید.

خطیب جمعه ضمن حمدوثنای خداوند وصلاه وسلام به پیامبر اکرم حضرت محمد  (ص) وآل واصحاب و یاران آن حضرت وتوصیه به تقوای الهی وپرهیز از گناهان به خود ونمازگزاران حاضر در مسجد اظهار داشت: بر همگان لازم وضروری است به هر دستوری از طرف پزشکان و مراکز بهداشتی در رابطه با رعایت پروتکلهای بهداشتی و زدن واکسن  عمل کرده تا هرچه سریعتر این ویروس منحوس از بین رفته و زندگی به حال عادی برگردد.                          .

وی تصریح کرد: کسانی سربلند وسرافزار این دنیا وآخرت هستند که به دستورات پروردگار و رسولش عمل کنند وچنین افرادی اهل ایمان و عمل میباشند ودر آخرت نجات پیدا میکنند وبه پله سعادت دست می یابند.

ماموستا موسوی افزود: خداوند در قرآن کریم صفات مومن را بیان فرموده است. آنان کسانی هستند که در نمازشان خاشع هستند وبیشتر از هرکاری به نماز اهمیت می دهند وکارهای روزمره خود را بخاطر نماز به تاخیر می اندازند و صفت دوم کسانی هستند که زکات اموالی را که دارند پرداخت می کنند و صفت سوم مومن این است که به عهد و پیمانی که بسته اند وفا میکنند.

امام جمعه موقت خاطر نشان کرد: قیامت خداوند از عمری که به ما داده سوال میکند که آن را در چه راهی صرف نمودیم و یا اولادی که خداوند به ما داده در قیامت در باره تربیت آنان مورد باز خواست قرار میگیریم زیرا آنان امانت خدا نزد پدر و مادر بوده اند و صفت دیگر مومن که خدا ذکر نموده افرادی هستند که از نمازشان محافظت می نمایند یعنی از کارهای زشت دوری میکنند تا نمازشان ضایع نگردد و خداوند به همچین کسانی وعده بهشت داده که در آن جاودان هستند پس بر همه وظیفه است خود را به این صفات مزین نماییم تا مورد رحمت خداوند قرار گیریم.

خطیب جمعه در آخر خطبه را با دعا به پایان رساند

انتهای پیام

فهرست