امام جمعه و دفترنمایندگی ولی فقیه دراموراهل سنت و جامعه روحانیت شهرستان پیرانشهر
کسانی که در راه خدا کشته شده اند، هرگز کارهایشان ضایع نمی شود
 ماموستا محمودی اظهار داشت: امیدواریم دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و مراجع قضایی در اسرع وقت با بکارگیری تمام توان اطلاعاتی در جهت شناسایی و دستگیری عناصر مزدور و جنایت‌کار اقدام و کلیه‌ دست اندرکاران این جنایت اعم از آمران، طراحان و مباشران، مورد محاکمه قرار داده و به سزای اعمالشان برسانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ ماموستا مصطفی محمودی ، اعضای شورای روحانیت ، دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت و جامعه روحانیت شهرستان پیرانشهر مبنی بر محکوم نمودن ترور شهید فخری زاده بیانیه ای را صادر نمود.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ* سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ* وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّهَ عَرَّفَها لَهُمْ

و کسانی که در راه خدا کشته شده اند، هرگز کارهایشان ضایع نمی شود. خداوند به زودی آنان را راه می نماید

و حالشان را نیکو می گرداند و در بهشتی که برای آنان وصف کرده، ماوا می دهد.

با کمال تاسف و تاثر با خبر شدیم بار دیگر دست جنایکار وابسته به عناصر خود فروخته و تروریست های کوردل استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیسم بین المللی با هدف شوم مقابله با پیشرفت های علمی کشور در اقدامی وحشیانه ، یکی از مدیران ، چهره های برجسته کشوری ، دانشمندان و خدمتگزاران عرصه علمی،پژوهشی و دفاعی ایران اسلامی را بنام ، شهید دکتر محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را در نزدیکی شهر دماوند به شهادت رساندند.

استاد و مجاهد شهید «محسن فخری زاده» در دوران دفاع مقدس، در کسوت پاسداری از کشور و انقلاب اسلامی، جان خویش را در طبق اخلاص گذاشته بود و پس از آن با بهره‌گیری از نبوغ و استعداد‌های خدادادی وارد عرصه‌های علمی و پژوهشی کشور شد و باعث رشد و بالندگی ایران اسلامی در عرصه‌های علم و فناوری و دانش هسته‌ای گردید

اینجانبان : امام جمعه ، اعضای شورای روحانیت ، دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت و جامعه روحانیت شهرستان پیرانشهر شهادت این دانشمند فرهیخته و مدیر برجسته را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و همرزمان و همسنگران ایشان در دفاع مقدس و جهاد علمی و خانواده‌ ایشان تبریک و تسلیت عرض می‌نمائیم.

بروز چنین حوادث ناگوار و از دست دادن مجاهدان علم و عمل، برای جامعه‌ ما ضایعه‌ای بزرگ ، غم‌انگیز و جبران ناپذیر بوده و اقدام انجام شده، یک جنایت بسیار بزرگ محسوب می گردد. گرچه دشمنان کوردل ملت ایران به ویژه طراحان، عاملان و حامیان این جنایت باید بدانند که اینگونه جنایات در عزم و اراده ملت سلحشور و انقلابی ایران اسلامی برای ادامه این مسیر پر شکوه و اقتدار آفرین خللی ایجاد نخواهد کرد و اطمینان کامل داریم که جوانان و همسنگران ایشان با قوت بیشتر لحظه‌ای نخواهند گذاشت قطار پیشرفت علمی و توسعه کشور از حرکت باز ایستد و تیر دشمنان را به سنگ خواهند نشاند .

امیدواریم دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی و مراجع قضایی در اسرع وقت با بکارگیری تمام توان اطلاعاتی در جهت شناسایی و دستگیری عناصر مزدور و جنایت‌کار اقدام و کلیه‌ دست اندرکاران این جنایت اعم از آمران، طراحان و مباشران، مورد محاکمه قرار داده و به سزای اعمالشان برسانند.

امام جمعه شهرستان ،امام جمعه بخش لاجان ، اعضای شورای روحانیت، دفترنمایندگی ولی فقیه دراموراهل سنت وجامعه روحانیت شهرستان پیرانشهر

انتهای پیام

فهرست