امام جمعه اشنویه
کشور امارات با عبور از خطوط قرمز اسلامی ، مبنا را بر روابط و همکاری با اشغالگران ظالم قرار داده است
سید مصطفی خاتمی اظهار داشت: ما جامعه روحانیت اهل سنت منطقه خیانت تاریخی سران کشور امارات متحده عربی به آرمان مشترک امت اسلامی محکوم کرده و بار دیگر تاکید مینمایم امت اسلامی به ویژه ملت مسلمان ایران با همه اقوام و مذاهب لحظه ای از حمایت جبهه مقاومت فلسطین دست نخواهند کشید و هرگز اجازه نخواهند داد سران استکبار جهانی با تحرکات شیطانی خود در منطقه به فتنه انگیزی و شرارت خود ادامه دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ امام جمعه اشنویه ، ماموستا مصطفی خاتمی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس و حامیان غربی و منطقه‌ای آنان علیه مردم مظلوم فلسطین ، بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله وانا الیه راجعون

بار دیگر دست خیانت و جنایت از آستین حکام امارات متحده غربی بیرون آمد و قلب همه مسلمانان راستین را جریحه دار کرد خیانت سران فاسد و خود فروخته امارات خشم آزادی خواهان جهان را برانگیخت: اقدام وقیحانه و شرم آور مرتجعین امارات در رسمیت بخشیدن به رژیم اشغالگر و کودک کش صهیونیستی به منزله بی اعتنایی به مطالبات به حق جوامع اسلامی به ویژه مردم مسلمان و ستمدیده فلسطین و همراهی آشکار با جنایات دژ خیمان رژیم جعلی و مشروعیت بخشیدن به جنایات استکبار جهانی علیه مسلمانان جهان خواهد بود آمریکای جهان خوار با فتنه های شیطانی خود در پوشش طرح صلح به خیال خام خود می کوشد تا مبارزات مردم فلسطین در راه آزادی قدس شریف را کم رنگ کرده و با تضعیف جبهه مقاومت اسلامی نابودی قطعی رژیم غاصب و نا مشروع اسرائیل را به تاخیر بیاندازد.

ما جامعه روحانیت اهل سنت منطقه خیانت تاریخی سران کشور امارات متحده عربی به آرمان مشترک امت اسلامی محکوم کرده و بار دیگر تاکید مینمایم امت اسلامی به ویژه ملت مسلمان ایران با همه اقوام و مذاهب لحظه ای از حمایت جبهه مقاومت فلسطین دست نخواهند کشید و هرگز اجازه نخواهند داد سران استکبار جهانی با تحرکات شیطانی خود در منطقه به فتنه انگیزی و شرارت خود ادامه دهند.

متاسفانه کشور امارات با عبور از خطوط قرمز اسلامی ، مبنا را بر روابط و همکاری با اشغالگران ظالم قرار داده است مطمئنا تداوم چنین جنایتی دنیای اسلام را به فاجعه خطرناک و توطئه دیگر مواجه می سازد. (وسیعلم الذین ظلموا ائی منقلب ینقلبون)

امام جمعه اشنویه سید مصطفی خاتمی

انتهای پیام

فهرست