مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی
کمیته امداد آذربایجان‌غربی از ۱۵۸ نخبه  تحت پوشش خدمات حمایتی ارائه می‌دهد
دکتر سهندی اظهار داشت: از این تعداد، 81 نفر را نخبه علمی، 67 نفر را نخبه فرهنگی و 10 نفر را نیز نخبه ورزشی شامل می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: کمیته امداد آذربایجان‌غربی با شناسایی  ۱۵۸ نخبه تحت حمایت، به این نخبگان ، خدمات حمایتی ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: از این تعداد، ۸۱ نفر را نخبه علمی، ۶۷ نفر را نخبه فرهنگی و ۱۰ نفر را نیز نخبه ورزشی شامل می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۱۲ هزار و ۹۰ نفر دانش‌آموز در استان تحت حمایت کمیته امداد بوده که از این تعداد ۶ هزار و ۱۹۹ دانش‌آموز در مقطع ابتدایی و ۵ هزار و ۸۹۱ دانش‌آموز در مقطع متوسطه در حال تحصیل هستند.

وی بیان کرد: در آزمون کنکور امسال، ۱۸۵ دانش‌آموز تحت حمایت آذربایجان‌غربی موفق به کسب رتبه قبولی شده و به دانشگاه‌های برتر کشور راه یافتند.

سهندی اظهار کرد: هم‌اکنون یک‌هزار و ۸۵۳ دانشجو تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان‌غربی بوده و از این نهاد خدمات متعدد حمایتی دریافت می‌کنند.

وی یادآور شد: پرداخت شهریه دانشگاه ، کمک‌ هزینه دانشگاه، کمک هزینه خرید اقلام تحصیلی به دانش‌آموزان، ارائه هزینه‌ کلاس‌ها و دوره‌های متعدد آموزشی، کمک هزینه نخبگی، پرداخت وام دانشجویی، استفاده از ظرفیت دانشجویان افتخاری و ارائه هزینه خوابگاه دانشجویی و دانش‌آموزی از جمله خدمات متعدد ارائه شده به دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت استان است.

انتهای پیام

فهرست