مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی
کمیته امداد آذربایجان غربی رتبه اول اشتغال استان را کسب کرد
دکتر سهندی اظهار داشت: در سال جاری نیز بیش از ۴۴۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در اختیار کمیته امداد استان قرار دارد که نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی امداد، عزیز سهندی، مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی از کسب رتبه اول اشتغال با ایجاد ۵ هزار و ۳۴۲ فرصت شغلی در استان خبر داد.

عزیر سهندی مدیر کل کمیته امداد آذربایجان غربی در گفتگو با رابط خبری  از وی با اشاره به ایجاد ۵ هزار و ۳۴۲ فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ۲۲۷ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۹ توسط کمیته امداد آذربایجان‌غربی، گفت: این نهاد با ارائه طرح‌های متعدد توانسته است در سال‌های اخیر سرآمد ایجاد اشتغال در استان شده و سال گذشته نیز بیش از یک سوم اشتغال استان را ایجاد کند.

وی افزود: به استناد گزارش‌گیری از سامانه رصد، کمیته امداد استان رتبه نخست اشتغال‌زایی آذربایجان‌غربی در سال ۹۹ را به خود اختصاص داده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی با اشاره به تلاش‌های این نهاد برای افزایش اعتبارات و تسهیلات اشتغال‌زایی و جذب همه اعتبارات مصوب، بیان کرد: در سال جاری نیز بیش از ۴۴۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در اختیار کمیته امداد استان قرار دارد که نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

وی گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته در سال جاری ایجاد ۱۰ هزار و ۶۴۲ هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد آذربایجان‌غربی برنامه‌ریزی و در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام

 

فهرست