نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه
یکی از مهمترین مسائل سال ۱۴۰۰ انتخابات ریاست جمهوری است
حجت الاسلام سیدمهدی قریشی اظهار داشت: تمامی تلاش دشمن در خصوص مایوس کردن مردم از حضور در انتخابات است و به نوعی تبیلغات می کند تا مردم را از حضور پرشور در انتخابات بازدارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی؛ اهم بیانات حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه در برنامه میعادگاه آدینه ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۰ اظهار داشت:تمامی تلاش دشمن در خصوص مایوس کردن مردم از حضور در انتخابات است و به نوعی تبیلغات می کند تا مردم را از حضور پرشور در انتخابات بازدارد.

مردم باید هوشیار باشند و نسبت به توطئه های دشمنان آگاه شوند لذا هرگاه دشمن، انسان را به چیزی تشویق کند یقین بداند که آن چیز به ضرر انسان است و اگر از هر چیزی منع کند یقین بداند خیر او در آن چیز است.

مردم باید برخلاف تبلیغات دشمن در انتخابات جاری حضور حداکثری و پرشور داشته باشند.

مردم باید بدانند که برخلاف آنچه که دشمن در حال تبلیغ است و براساس قانون اساسی رئیس جمهور بیشترین اختیارات و بودجه را در اختیار داشته و تمامی استانداران، فرمانداران و مدیران کل زیر نظر ریاست جمهوری انتخاب شده و بیش از ۹۰ درصد بودجه کشور در اختیار دولت است.

مردم اگر می خواهند مشکلات معیشتی و اشتغال حل شده و در مباحث اجتماعی، فرهنگی و امنیتی تحول ایجاد شود باید در انتخابات بصورت پرشور شرکت کرده و فردی شایسته و مدیر را انتخاب کنند.

مسئله شوراهای شهر نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اگر مردم برای انتخاب افراد متدین، مومن، صالح، مدیر و مدبر تلاش نکنند مشکلات شهرها حل نخواهد شد.

انتهای پیام

فهرست