امام جمعه موقت مهاباد
۱۲ تیرماه سال ۱۳۶۷ در حافظه تاریخی ملل جهان، یادآور یک حادثه تلخ بزرگ است
ماموستا سلیمان رشیدی اظهار داشت: آمریکای جنایتکار با مورد هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران و به شهادت رساندن ۲۹۰ سرنشین بی دفاع و بی گناه، فاجعه ای عظیم، هولناک و فراموش ناشدنی را رقم زد و نشان داد هیچ وقت دوست مسلمانان و حقوق بشر نبوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ، نماز جمعه این هفته شهرستان مهاباد به امامت موقت ماموستا سلیمان رشیدی اقامه گردید.

امام جمعه موقت مهاباد با اشاره به شیوع دوباره بیماری کووید ۱۹ در برخی از مناطق کشور گفت: شهروندان باید نسبت به هشدار موج پنجم کرونا آگاه بوده و در رعایت شیوه نامه های بهداشتی اهتمام ویژه داشته باشند.

ماموستا سلیمان رشیدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته مهاباد افزود: برای جلوگیری از همه گیری و کنترل مرگ و میر ناشی از این بیماری ضروری است همه سالمندان طبق اولویت بندی های انجام شده، نسبت به دریافت واکسن اقدام کرده و زمینه سلامت خود و اطرافیان را فراهم کنند.

وی ادامه داد: فرصت تزریق رایگان واکسن کرونا فراهم شده و مردم ما از این نعمت در راستای سلامت جامعه باید بیشتر استفاده کنند.

امام جمعه موقت مهاباد با اشاره به سالروز شهادت تعدادی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی توسط آمریکا گفت: ۱۲ تیرماه سال ۱۳۶۷ در حافظه تاریخی ملل جهان، یادآور یک حادثه تلخ و دردناک و جنایتی بزرگ است که خوی وحشیگری و چهره و ماهیت واقعی مدعیان دروغین حقوق بشر را پدیدار ساخت.

سلیمان رشیدی اضافه کرد: آمریکای جنایتکار با مورد هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران و به شهادت رساندن ۲۹۰ سرنشین بی دفاع و بی گناه، فاجعه ای عظیم، هولناک و فراموش ناشدنی را رقم زد و نشان داد هیچ وقت دوست مسلمانان و حقوق بشر نبوده است.

وی با آرزوی موفقیت برای داوطلبان کنکور هم گفت: آنچه بنا بر تجربه سالیان گذشته می‌توان به این عزیزان توصیه کرد، توکل به خدای متعال، حفظ آرامش روحی و اعتماد کامل به دانسته‌های خود است، چون این موارد حتما به موفقیت آنها در این آزمون کمک می کند.

 

طبق آمار وزارت بهداشت شیوع کرونا در شهرهای جنوبی کشور آغاز شده است؛ آذربایجان غربی در حال حاضر ۹ شهرستان نارنجی و هشت شهرستان زرد کرونایی دارد.

انتهای پیام

فهرست