مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی
۲۷۵۸۸ مددجوی آذربایجان غربی از خدمات درمانی بهره‌مند شدند
دکتر سهندی اظهار داشت: حمایت از تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ها با رویکرد عقل سالم در بدن سالم از مهم‌ترین اهداف حوزه بهداشت و درمان کمیته امداد آذربایجان‌غربی در سال جدید است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت آذربایجان غربی ؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی گفت: در سال گذشته، ۲۷ هزار و ۵۸۸ نفر از مددجویان تحت حمایت آذربایجان‌غربی از خدمات متعدد درمانی بهره‌مند شده اند.

وی ادامه داد: کمیته امداد آذربایجان‌غربی به منظور ارائه خدمات درمانی به این تعداد مددجو در سال گذشته، بیش از ۷ میلیارد و ۳۱۰ میلیون تومان هزینه کرده است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی بیان کرد: همچنین در سال گذشته به منظور حمایت از کودکان شیرخوار در آذربایجان‌غربی نزدیک به ۹۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی خاطر نشان کرد: هم‌اکنون یک‌ هزار و ۵۸۲ مادر شیرده در آذربایجان‌غربی تحت حمایت کمیته امداد استان بوده و این نهاد در سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۸۹۰ میلون تومان به این مادران خدمات متعدد حمایتی پرداخت کرده است.

سهندی اظهار کرد: حمایت از تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ها با رویکرد عقل سالم در بدن سالم از مهم‌ترین اهداف حوزه بهداشت و درمان کمیته امداد آذربایجان‌غربی در سال جدید است.

انتهای پیام

 

فهرست